Hamileliğin ilk 3 ayında neler yaşıyoruz hadi paylaşalım..

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve gayegaye tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

2 Nisan 2010
    Konu Sahibi : gayegaye
  1. gayegaye

gayegaye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar
    hamileliğimizin ilk 3 ayında neler yaşıyoruz hadi birlikte paylaşalım.Neler yapıyoruz,neler yiyip içiyoruz,nasıl uyuyoruz psikolojimiz nasıl,hangi sıklıkta doktora gidiyoruz belki birbirimize yardımcı olabiliriz olumunekankayizsmile

2. 2 Nisan 2010
  3. rainbow03

rainbow03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    113
    anlaşılan kimsecikler yok ilk ben yazaym o zaman alkisalkisalkis 15+4 günlük hamileyim. sabahları mide bulantım oluyor ve çok fazla uyuyorum. yememe içmeme dikkat etmiyorum hamur işlerini çok seviyorum dr.um elevit verdi ama hiç kullanmadım. dr.a gitmek istemiyorum ama hemen hemen her hafta bi problem çıkıyor(kanamalar vs)şimdiye kadar 1.5 kilo aldm. gayegaye senin nasıl geçiyor hamileliğin?

4. 2 Nisan 2010
  5. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benimde gayet ii geçti midem bulantılarım olmadı uykularım gayet iyiydi aşermedim ilk aylarda fazla kilo almadım ceviz kayısı avya çok yedim şuan 32 haftalığım gayet ii çok şükür uykularımdada sorun yok sadece kaburgalarıma batıyo oda sırt ağrısı yapıyo sağlıklı olsunda yapsın oğlum benim dayanıcaz artık.

6. 2 Nisan 2010
  7. gayegaye

gayegaye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 8 haftalık hamileyim ben çok birşey hissetmiyorum o yüzden bu topiği açtım sadece çok yorgun hissediyorum kendimi Allaha şükür öyle midem falan bulanmıyor ama korkuyorum kuzucuğuma sonra acaba gece nasıl uysam diye hergün dönüp durarak uyuyorum a.s

8. 2 Nisan 2010
  9. gayegaye

gayegaye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seninde miden bulanmamış bak ben sanki sorun varmış gibi hissediyorum bulantı falan olmayınca

10. 2 Nisan 2010
  11. gayegaye

gayegaye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar siz nasıl uyuyorsunuz ben şaşırıyorum nasıl uyuyacağımı

12. 2 Nisan 2010
  13. rainbow03

rainbow03 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    113
    bende şaşırıyorum valla dönerken birden kramp giriyor karnıma bebeğe birşey olacak die çok korkuyorum. döndüğüm tarafa geliyor sanki bebek. orada bi sertlik oluyor hemen elimi götürüp yokluyorum orada mı acaba diye eşimde kızıyor rahatını bozma diyor :eek:lmaz:

14. 2 Nisan 2010
  15. tugyann

tugyann sehle84 Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben hep soluma yatıyom sola yatınca daha ii kan dolaşımı oluyomuş hem bizm içinde basur oluşumunu önlüyomuş sola yatmak yüz üstü yatılmıyo zaten yatınca oda istemiyo tekmeliyo sağa yatıyom bazen ama genelde sağda batma oluyo benim kaburgamda o yüzden sola yan dönüp yatıyom bacaklarınızın arasına yastık koyupta yatabilirsiniz ama ben rahat edemedim arkadaşlar.

16. 2 Nisan 2010
  17. gayegaye

gayegaye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sürekli uyanıyorum nasıl uyudum diye acemi olnca insan böyle oluyor:1rolleyes:

18. 2 Nisan 2010
  19. gayegaye

gayegaye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende duymuştum sol taraf daha iyi diye doktorum şimdi önemli değil 3 aydan sınra sola yatmaya çalış demişti ama içim rahat etmiyor işte keşke tekme atsada faretsem hangi yönü sevmediğini .)