hamileliğin ilk ayında kahverengi lekelenme olurmu......

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve EU3 tarafından 3 Şubat 2009 başlatılmıştır.

3 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar hamileliğin ilk ayında kahverengi lekelenme sizdede oldumu...lütfen yardım edin........pozitif sonuç aldım...daha kese görmeye gitmedik.......mikroenjeksiyonla hamile kaldım fakat kahverengi lekelenmem var çok korkuyorum..yardım edin....

2. 3 Şubat 2009
  3. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    olabilir cnm
    çok endişe etme
    ama en kısa zamanda dr.a git
    takip altında bulun
    bu gibi kanamalar düşüğe de sebep olabiliyor çünkü
    ama eminim yerleşme kanamasıdır seninki
    tebrikler cnm
    mümkün olduğunca dinlen eğer fırsatın varsa

4. 3 Şubat 2009
  5. sersev79

sersev79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    selmacım merhaba hatırlarsın belki bende tüp bebek yaptırdım tüp bebek formundan benimde 6. haftadan sonra kanamalarım başladı 1 hafta sürdü 1 haftada lekelenmem oldu halada arada bir oluyor doktorum normaldir dedi yerleşme tutunma ve büyüme evrelerinde ufak tefek kanamalar ve lekelenmeler olabiliyormuş güzelim sıkıntı yapma kendine çok sıkıntın olursa drunla görüş canım

6. 3 Şubat 2009
  7. serdi

serdi Guest

canım bendede kahverengi lekelenme oldu çok korkmaya gerek yok ama doktorlar bunu düşük tehlikesi olarak değerlendiriyor ve hemen progestan adlı ilaç başlıyorlar. ve sürekli istirahat bence hemen doktora git canım inşallah bişey olmaz....