hamileliğin ilk günlerinde kahverengi lekelenme olanlar var mı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve eslemmmm tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : eslemmmm
  1. eslemmmm

eslemmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşlar..Bikaç gün önce hamile olduğumu öğrendim..Sat 10 mayıs..hamile olduğumu erken öğrendim adet tarihimden iki gün önce..henüz sevincimi tam olarak yaşayamadan dün ve bugün çok hafif kahverengi lekelenmem oldu..doktor kontrolüm haftaya pazartesi..ama ben çok endişelendim bugün,bi problem olabilir mi sizde? yada benimle aynı durumu yaşayan oldu mu..doktora gitmem gerekiyor mu..bilgileriniz paylaşırsanız çok sevinirim..

2. 10 Haziran 2009
  3. gonulll

gonulll Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.219
    Ödül Puanları:
    163
    oncelıkle hayırlı olsun canım.
    yerlesme kanaması olabılır ben yasamadım oyle bırsey ama dıkkatlı ol canım.kırmızıya donerse rengı hemen doktora gıt.yat dınlen ayakta kalmamaya calıs.adet donemı oluncada hafıf kahverengı lekelenme olusabılır canım kısıden kısye degısır.tam adet donemındesın.kendıne dıkkat et canım.
    istersen pazartesıyı bekleme yınde.

4. 10 Haziran 2009
  5. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hamileliğin ilk dönemlerinde oluyor benimde 6-10 hafta arasında hep oldu kahve kırmızı pembe sonra yine kahve hep istirahat ettim.Tabii dra görünmende fayda var herşeyin yolunda olup olmadığını öğrenirsin

6. 10 Haziran 2009
  7. smhsmh

smhsmh Kaan'ım Allaha Emanetsin Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canım muhakkak dr a git

8. 10 Haziran 2009
  9. nurseay

nurseay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Oncelikle hayirli olsun Allah tamamina erdirsin.Ben su an dogum icin gun sayiyorum hayirlisiyla insallah.Benimde sanirim 10 - 12 hafta kadar lekelenmem oldu hatta bazi gunler fazlalasti bile endiselenme insaAllah yerlesme kanamasidir ama dr gitmeni tavsiye ederim progesteron falan veriyor dr hem icin rahat eder hayirlisi olsun canim insaALLAH hayirlisiyla Allah tamamina erdirir.

10. 10 Haziran 2009
  11. mervetalha

mervetalha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde hamilileliğimin 5 haftasında oldu gece hemen acile gittik
    progestan diye bi ilaç verdi düşük tehlikesine karşı hala kullanıyorum
    hemen doktora gitmeni öneririm
    bu arada dikkat et kendine çok fazla yorma ma ya çalış
    Rabbim tamamına erdirsin inş.

12. 10 Haziran 2009
  13. eslemmmm

eslemmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cvplarınız ve güzel dilekleriniz için teşekkür ederim..inş.yerleşme kanamasıdır.Evde test yaptıkdan hemen sonra pazartesi yani doktora gittim..doktor vajinal muayene yaptı acaba ondan olabilir mi diyede aklıma geliyor ama doktor dış gebelik mi diil mi anlamak için bu muayenenin gerekli olduğunu söyledi..bu pazarteside aynı şekilde muayene edecekmiş..şuanda sanırım yapmam gereken istirahat etmek..bu konuyla ilgili deneyimi alan hamişler varsa paylaşırlarsa sevinirim..

14. 10 Haziran 2009
  15. akimera

akimera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    cnm öncelikle tebrik ederim.ben bir normal gebelik birde dış gebelik geçirdim.ikisindede ilk zaman lekelenmem sonraki dönemdede kanamam olmuştu.ilaç verip kesiyolar.ama dış gebelik olsa bu kanamadan ziyade kan değerlerindeki artışın az olması ve değerin 1500-2000 lere gelipte kesenin hala gözükmemesinden anlaşılıyo.umarım senin öle olmaz.allah sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

16. 10 Haziran 2009
  17. beyazgelincikk

beyazgelincikk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm benımde lekelenmem oldu dr. progestan verdi şimdi yok allah aşükür bol bol dinlenmen lazım ...korkulacakbişi yok

18. 10 Haziran 2009
  19. eslemmmm

eslemmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    beyazgelincik sence yarın doktora gideyim mi pazartesiyi mi bekleyeyim..bide senin hamileliğinin kaçıncı gününde oldu..bu arada akimera doktor ilk muayene sonucunda Allah aşükür dış gebelik belirtisi yok dedi..Umarım herkezin hamileliği sorunsuz geçer.