hamileliğinde balık yağı kullananlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

balık yağının faydaları saymakla bitmez aklıma geldi araştırdım bi diyetisyene danıştım ve dışardan ithal bi balık yağının hapını kullanıyorum şimdi son 1 haftadır başladım beni bile daha dinç yaptı bebek içinde çok faydalıymış prospekdüsünde öyle yazıyor marka ismi yasak diye yazamıyorum ama sizler de içiyormusunuz birde şurubu çok kilo yaparmış boş kilo ama o yüzden hapı daha iyiymiş haberiniz olsun ama kadın doğumcuma sormadım martın sonunda kontrolum var o zaman sorarım sizlerle paylaşayım dedim:CüvCüv:

2. 28 Şubat 2009
  3. sema43

sema43 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende kullandım canım 5ve 6 ayımda 60 taneydi günde birtane içtim beni dediğin gibi çok dinç yapıyordu bana doktorum vermişti balığı pek sevmediğimden dolayı çok faydasını gördüm hatta burdanda tavsiye ettim bende tekrar gidip almayı düşünüyorum

4. 28 Şubat 2009
  5. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Ben balık yağı hapının iyi olmadığını araştırmalarım sonucu öğrendim, iki tür hap varmış Biri balığın gövdesinden yapılıyormuş, bu sakıncasızmış ve üzerinde hamileler kullanabilir tarzında bir bilgi oluyormuş zaten..
    Diğeri ise işte o zararlıymış balığın karaciğerinden yapılıyormuş ve Bebeği kötü etkiliyormuş.. sizde internetten araştırırsanız aynı bilgiye ulaşırsınız.
    Sizin kullandığınız hangisi acaba, kağıdını okuyun hamilelerin kullanımı ile ilgili bir şey yazıyor mu?

6. 1 Mart 2009
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    ben de kullaniyorum balik yagi hapi ve demek ki bundan hamileligim cok dinc gelmis....vay be bak bir sy daha ogrendim. bebege cok faydasi oldugunu biliyorum ustelik de kilo falan almadim. 4.5 ayligim 1 ya da 2 kg aldim toplam. masallah deyin. bebek de gayet saglikli gidiyor simdilik. tavsiye ederim.

icinde A vitamini olanlar zararli. karacigerden yapilanlae asiri A vitamini yuklu oluyor o da zararli. o sebeple icerigin e bakin. A vitamini var mi yok mu diye.

8. 1 Mart 2009
  9. ades_ballibadem

ades_ballibadem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Kibele seninkinin markasını özelime atarmısın canım

10. 1 Mart 2009
  11. EU1

EU1 Guest

benimkinde hamileler günde 1 tane içebilir yazıyor zaten böyle boncuk gibi kristal gibi bi hap çok güzel bi görünümü var insan oturup hepsini içesi geliyor walla:))bakın kağıdında diyorki gebelik öncesinde,gebelerde ve süt veren annelerde günde 1 kapsül önerilir.ama bi arkadas a vitaminin zararlı oldugunu söylemiş benimkinde var a vitamini ve çok yararlı şeyler yazıyor onlada ilgili birde diyetisyene sordum o verdi zaten bnu bana snaırım yanlışlık yok yani a vitamini olanlarda zararlı değil

12. 1 Mart 2009
  13. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Canım arkadaş yanlış bilgi vermiş, A vitamininin fazlası bebeğe zarar veriyormuş, yani oranı önemli...
    Sizdeki sanırım balya

14. 2 Mart 2009
  15. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    bence herkez doktorunun verdıgını ıcsın ben ıkısınınde zararlı olacagını dusunmuyorum ınternette her yazan dogru degıl ayrıca doktor hıc hastasına zararlı bı hap verırmı sanmamkaydirigubbakcemile

16. 2 Mart 2009
  17. aysun444

aysun444 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    Verir canım inan ki verirsengözlerimebaksanab
    Yanlış tedavi sonucu kaç hasta sorunlar yaşıyor hepimiz biliyoruz..

18. 2 Mart 2009
  19. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benım balık yagı hapımda hamıleler kullanır yada kullanamaz gıbı bırsey yazmıyo ayrıca a vıtamını falanda yazmıyo pekı zararlı oldugunu nereden anlıyacagız markası ostımax