hamileliğinde hiç sinir krizine giren varmı?? yardım...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve serdi tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : serdi
  1. serdi

serdi Guest

merhaba arkadaşlar dün yaşadığım sitresten dolayı yaklaşık 1 dakika süren sinir krizi geçirdim kendimi birden kaybettim ve bağırmaya elimi hızlıca defalarca masaya vurmaya başladım... 1 dakika sonra kendime geldim ama bebeğim için çok endişeliyim 16 haftalık hamileyim şuan... korkuyorum başından böyle bişey geçen varmı... benim ilk defa başıma geliyor... ne olur bi fikir verin bebeğime bişey olmuşmudur....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::a015::Saruboceq:

2. 26 Mart 2009
  3. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım daha önce yaşadığım birşey değil ama bebeğine bir zararın olduğunu zannetmiyorum sadece sen üzüldüğün için üüzülmüş olabilir onunla konuş ona kızmadığını sakin olduğunu filan anlat korkma ama

4. 26 Mart 2009
  5. Elis

Elis Guest

canim,umarim bebegine zarari olmamistir,hic bi fikrim yok ama,boyle acabalarlada yasanmiyo,bence bi doktora gorunsen,daha rahatlar insan,
    dilerim sorunlarindan enkisa zamanda kurtulursun,Allahim hayirli evlat nasip etsin canim,sevgilera.s.

6. 26 Mart 2009
  7. EFSA3737

EFSA3737 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet benimde başıma gelmişti 8 ayımda falandım çalışıyordum iş yerinde insan hamileyken çok alıngan ve duygusal oluyor...kardeşimle tartışmıştım bana o zaman küfür etmişti kaldıramamıştım :KK43:((biranda titreme geldi sinir krizi geçirdim millet doguruyorum sanmışlar öyle bir çıglık atmışım susturamadılardı iyi hatırlıyorum ayaklarımı falan kaldırmışlardı ama allaha şükür bişey olmadı korkma olmaz tabi sen üzülünce bebişde üzülmüştür o bir gerçek dikkat et kendine...

8. 26 Mart 2009
  9. serdi

serdi Guest

çok sağolun arkadaşlar desteğiniz içinn çok yeşekkür ederim umarım dediğiniz gibidir bebeğim iyidir.... Rabbim cümlemizin bebeğine ve bizlere sağlık ve uzun ömür versin amin... çok çok teşekkür ederim......

muzeyyenmf bunu beğendi.
  10. 21 Ocak 2013
  11. sahsa58

sahsa58 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benzer şeyler bendede var nerdeyse haftada bi kere.. kendimi kontrol edemiyorum bağırarak ağlamaya başlıyorum, son olarak da kendime zarar vermeye başladım. normalde sakin yapılıyımdır, sesli ağladığımı bile hatırlamıyorum. şimdi doğumunu yapmış bir anne olarak size sormak istiyorum bu durumun ciddi etkilerini gördünüz mü? düşüncesi bile canımı sıkıyo hatta bazen bebeği istemez düşüncelerde buluyorum kendimi napcamı bilemedim:KK14:

12. 21 Ocak 2013
  13. melek1701

melek1701 Melis'in annesi :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ben hamileliğimin başından beri neredeyse çok kötü günler geçiriyorum sinir krizi değil ağlama nöbetleri, depresyon, sürekli devam eden kaygı endişe nöbetleri ...
    İnsanın gözü gerçekten bebeğini bile görmüyor o an malesef.. :KK43: Panik atak geçmişim vardı ama iyileşmiştim hamileliğimde 10 kat geri geldi
    Doktorlarımın onayı ile düşük dozda antidepresan kullanmaya başladım çünkü ölmek düşüncesi bile vardı aklımda :KK43:
    Şimdide iyi değilim ilaç kullanmama rağmen.. Sağsağlim alsam bebeğimi kucağıma Allahın izniyle..
    Çok kötü günler geçirmiş olmama rağmen bebeğimin sağlığı şuanda iyi gidiyor
    Hamileliği malesef kimi insanlar çok zor geçiriyor benim için resmen duygusal travma gibi birşey oldu
    Hiç tadına varamadım bebeğimin hamileliğimin :KK14:

14. 21 Ocak 2013
  15. sahsa58

sahsa58 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herkesin "en güzel dönem" dediği süreci böyle geçirmek çok acı gerçekten.. dediğim gibi ben öncesinde daha sakin bi insandım ama bu durumda suçu eşimde buluyorum. sanki çocuğu bana yüklemişler ama hormonları ona... istedğim tek şey bu süreçte SABIR-SUKUNET... Bir an evvel sağlıcakla geçsin inş.

16. 23 Ocak 2013
  17. ceylinn38

ceylinn38 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    63
    bu durumu eşinle hiç konuştunmu. sana destek olmasını iste. sakin ol. sen üzülünce bebeğinde etkilenir. ben ilk gebeliğimde eşimle tartışıp ağladığım zamanlar resmen kızım sağ tarafıma toplanır karnım kaskatı olurdu. kendimi sakinleştirdiğim yetmez gibi bir de bebğimle konuşup onu sakinleştirirdim.

18. 24 Ocak 2013
  19. seyyahh

seyyahh En tutkulu keyfimsin Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    93
    Ben de önceki gebeliğimde çok stresli günler geçirmiştim bir ara sinir krizi de geçirdim bağırdım çağırdım eşime vurdum ve sonraki hafta bebeğimi kaybettim... Kalbi durmuştu buna bağlı mı bilmiyorum ama halen çok pişmanım . Şimdi yeniden hamileyim ama bu sefer kararlıyım gerilmemek için, pek insan içine bile çıkmıyorum. Boş vakitlerimi evimde geçiriyorum kitap okuyorum film izliyorum sıcak sütümü içiyorum bi anlamda kendimi izole ettim böyle daha rahatım. Kızlar siz de gebeyken çok sinirlenmemeye çalışın Allah korusun hepimizi ...