hamileliginde sureklı hıckıran varmııı!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sokoprenses tarafından 22 Şubat 2010 başlatılmıştır.

22 Şubat 2010
    Konu Sahibi : sokoprenses
  1. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar merhaba 8.ayıma gırdım bana bı haller oldu sureklı hıckırıyorum nıye bılmem doguma 1 hafta kaldı benım gıbı olan varmı ne yapcam bılmıyorum sınırımde bozuldu :gitme:

2. 23 Şubat 2010
  3. sevgi76

sevgi76 <a href="http://pregnancy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende şu an öyle bir problem yok 27.haftamdayım.fakat hastanede 20 haftalık ikiz bebek bekleyen ve sürekli hıçkırık tutan bir bayan görmüştüm ve çok şaşırmıştım. birde 33 haftalık üçüz bebek bekleyen başka bir bayanda da birşey yiyip içtiğinde hıçkırık problemi oluyordu. karınları tek bebek bekleyen bayanlara göre 2-3 kat daha büyüktü. demek ki karın büyüdükçe mideye baskı artıyor bu nedenle olabilir ama genede bir dr. danış derim. sana hayırlı doğumlar diliyorum.

4. 23 Şubat 2010
  5. sokoprenses

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok tesekur ederım yorum yazdıgın ıcın son 1haftam kaldı ama benım sınırlerım bozuldu yanı 15 20 dk arayla hıckırıyorum:)bıde kızımda cok hıckırıyo dr.bu ıyı bısey bebegın cıgerı gelısır dedı acaba onunla bı ılgısı varmı yada mıdeye baskı yapıyo ondan mı bılmıyorum anlıcanız bız anne kız hıckırıyoruzkaydirigubbakcemile5

6. 23 Şubat 2010
  7. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    24 haftalık hamıleyım arada oluo hıckırık krızlerım ozellıkle acıktıgımda hıckırıyorum

8. 23 Şubat 2010
  9. sokoprenses

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    anladım canım hayırlı dogumlar dılıyorum