hamileliğini kanamalı geçirenler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ruzgarrr tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ruzgarrr
  1. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar 6+2 yim bugün kanama oluyo çok bazılatrı 3 ay 9 ay bykle geçirenler varmış
    o bazı kişilerden kimse varmı bana örnek olacakbenneyaptımki

2. 17 Mayıs 2009
  3. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    aynı soruya bnde cevap arıyorum bnde 6+4 günlük hamileyim 5 gündür ara ara kahverengi leke geliyo yatıyorum falan ama fayda yok sanki doktor hap verdi onu içiyorum bebeklerimiz tutunur insallah bize bırakmaz bizi 8 aydır bekliyodum onu...

4. 17 Mayıs 2009
  5. sile

sile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    merhaba arkadaşlar
    bende bugün 7+6 haftalık hamileyim.ara ara benimle lekelenmem oluyor çok panik yaptım başlarda hala daha korkmuyor değilim ama elimden geldiği kadar dikkatr ediyorum.en ufak bir sorunda doktorumla görüşüyorum hemen.
    yatıp dinlenmemi bol su içmemi tavsiye etti.birde günde 3 defa 2şertane progestan kullanıyorum vajinadan.gebeliklerin %80 civarında bu sorun yaşanabiliyormuş panik yapma dedi.şu aşamada zaten yapılabilecek hiçbirşeyde yokmuş.en iyi yol dinlenmek.

kana sürekli olursa ve ağrı olursa hemen hastaneye git dedi.yani lekelenmenin tehlikeli boyutu sürekli (kesintisiz) va ağrılı olmasıymış.

tabi lekelenseniz bile en kısa zamanda doktorunuza gidip mutlaka ultrosonografik bir incelemne yaptırmayı ihmal etmeyin

6. 18 Mayıs 2009
  7. omay_06

omay_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba! 7 haftalık hamileyim. düşük tehdidi var bende. doktor istirahat verdi.benimde yaklaşık 2 haftadır kanamam oluyordu. sonra 1 hafta olmadı. ama dün eşimle yakınlaşmadan dolayı yine kanama oldu.bugün yok çok şükür. çok korktuk. ne yapacağım bilmiyorum. bebeğimle ilgili herşey çok iyiydi. inşallah bebeğimize zarar vermemişizdir. böyle bir durumla karşılaşan var mı? lütfen yardım bekliyorm...

8. 18 Mayıs 2009
  9. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    omay lilki kesinlikle yasak bu dönemde canım sakın dikkat et bir daha. olmamıştır bebeğine birşey merak etme seninledir inşallah kontrolün ne zaman

geçmiş olsun kılzar inallah bebişleriniz sıkıca tutunutr size

kanamalı olan kimse yokmu bildiğinz falan ya benneyaptımki

10. 18 Mayıs 2009
  11. sema3455

sema3455 yoğun yorgun uykusuz... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar benim 17nci haftamda bile oldu kanamam öle kıpkırmızı kan değildi ama pembe akıntım vardı sürekliii ilaç kullandımmm eşimlede hiç ilişkiye girmedim hala da öleeeee

korkmayın ama dikkatli olun sürekli dinleninnnnnn ayaklarınız yüksekte olsunnnn allahım yardımcınız olsunnn

12. 18 Mayıs 2009
  13. sile

sile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78

canım bir cahillikte ben yaptım böyle ama benim çok az bir lekelenmem vardı daha önce yok denecek kadar az.ilişkiden sonra baya bi lekelenmem oldu elim ayağım titredi resmen doktorumla görüştüm söylediği şeyler aynı yat dinlen sürekli bir kanama ve ağrı olmadığı sürece yapacak bişey yok.ama 26 sında kontrolüm vardı bu hafta çağırdı tekrar ulatrasondada bakalım riske atmayalım dedi.

yarın gidicem inşallah herhangibi bir terslik yoktur

14. 18 Mayıs 2009
  15. omay_06

omay_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler rahatladım biraz, bugün birşey yok Allah'a şükür. perşembe kontrolüm olacak. benim kanamalarım az oluyordu ve ağrısız.inşallah bebeklerimiz iyidir hepimizinde. sağ salim kucağımıza alırız hepimizde. allah yardımcımız olsun

16. 18 Mayıs 2009
  17. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bnmkide kanam gibi degil kahverengi leke ama 5 gün oldu gecmedi carsamba kontrol vardı insallah bebegimin kalp atıslarını duyarım

18. 18 Mayıs 2009
  19. Ececim

Ececim kızım canım benim Üye

Beğenildi:
    170
    Ödül Puanları:
    313
    slm kızlar ben bayagı agır kanamalar gecir dim 4 hf 5 gunlukken basladı 14. hfta bitti 20 gun falan hastanede yattım dr kesin duser gozuyle bakıyodu bırakmadı bebegim beni kesin istirihat iliski kesinlikle yasak progestanı hala kullanıyorum ben dinlenin sakın kalkmayın ben 3.5 ay yattım simdi kelebegim hissetiriyo kendini dua edin insallah bisi olmaz sorularınız olursa cevaplarım ne kadar korkutucu oldugunu cok iyi biliyorum

Son düzenleme: 18 Mayıs 2009