hamileliğinin ilk haftasında yoğun kanamayla yoğun kan pıhtısı düşüren varmı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Lolo tarafından 10 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Lolo
  1. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben 4 haftalık hamileyim bir hafta kahverengi lekelenmem oldu bir haftanın sonunda kana dönüştü aşırı sancıyla bir sürü kan pırtıları düşürdüm gece acile gittik jinokolojik muayne ettiler keseyi görmediler düşürmüşsün heralde dediler beni kürtaja almak istediler kürtajı kabul etmedim ertesi gün kendi doktoruma gittim kese orda duruyodu kanamanın başka yerden gelebileceğini söyledi üç günde bir muayne edicem dedi yarın gidicem bakıcaz kese gelişiyomu gelişmiyomu diye cuma günü 10.mm ydi benim yaşadığım durumu yaşayıp sağlıklı çocuk doğuran varmı aranızda çok acil cevap verirseniz sevinirim:1hug: :1hug:

2. 10 Ağustos 2008
  3. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çokk geçmiş olsun arkadasım dr lar sağlıklı bebekler anneye tutunur der zaten bi problem varsa sen ne yaparsan yap gebelik sonlanır hamileleiğinin ilk 3 ayını yatarak ve kanamayla geçiren tanıdıklarım oldu sağlıklada bebeklerini dünyaya getirdiler ama sen yinede takip et mutlaka çok geçmiş olsun

4. 10 Ağustos 2008
  5. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok teşekkür ederim inşallah benimde bebişim tutunur yarın görücez kesenin büyüyüp büyümediğinden anlaşılcak tabii testte ister muhakkak hala kanamam devam ediyo çok korkuyorum ama herşey allahtan

6. 10 Ağustos 2008
  7. sxuxrmelim

sxuxrmelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım gecmıs olsun,doktorunla sureklı ırtıbatta bulun,bıde yat dınlen,kendını yorma,hayırlısı Allah tan canım,kendını dusuge falan ınandırma,mazallah psıkolojık bısey olur bebegıne Allah korusun,ınan,guven Allah a,canını sıkma bebısın sana tutuncaktır annesii,melegın senı yanlız bırakmıcak,rahat ol.....:KK46:

8. 10 Ağustos 2008
  9. 8tugce8

8tugce8 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    73
    benimde çok yoğun adetle başladı gebeliğim dr şüpesi üzerine test yaptım hamilymişim çok şükür değerimde arttı ama çok yoğundu ve anlattığın gibi pıhtılıydı hayatta herşey olabilir Allah nelere kadir değilki hakkımızda herzaman hayırlısı olsun

10. 10 Ağustos 2008
  11. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ama ben çok kötü oldum zaten benimki geç döllenmeydi ultrasonda kesem görünüyodu çok şiddetli ağrı ile bir sürü kan ve pıhtılar okadar çoktuki bebek düştü sandım acil bile bişey anlamadı olayın üstünden 3 gün geçmesine rağmen kanamam devam ediyo senin ne kadar sürdü kanaman şiddeti ne kadardı sancın oluyomuydu şimdi bebek nasıl çok soru sordum ama kusura bakma çok tedirginim

12. 11 Ağustos 2008
  13. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    sen iyi bir dr a git canım inşallah bebeğin duruyordur iyi haberlerini bekliyoruz

14. 11 Ağustos 2008
  15. Feyza79

Feyza79 kar ciceklerim Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    ilk aylaraki kanama iliskiden kaynaklaniyor bende de olmustu ona biraz ara vermemii söyledi dr.dedigin gibi basta kahverengi sonra pihti seklinde oldu.eyer sendede iliski olmustu ise mutlak ondandir canim.kan birikiyor orada sen hareket ettikce cikiyor.dr.bana söyledigi.

16. 11 Ağustos 2008
  17. Lolo

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar aranızda düşük yapan varmı bebek düşünce nasıl görünüyo yani nasıl bi parça düşüyo neye benziyo ağrı kanama çok oluyomu lütfen bilgisi olan yardım etsin

18. 11 Ağustos 2008
  19. faraway_b

faraway_b Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Tuğçe,
    ben de bu ay hamiş olmayı bekliyordum ama 2 gün önceden adet oldum.. gebeliğin nasıl adetle başladı anlatır mısın.. böyle bişi olma ihtimali var mı..