hamileliğinizde eşinizin size olan ilgisi nasıl

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ss81 tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ss81
  1. ss81

ss81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bazen eşimin benim hamile olduğumu unuttuğunu hissediyorum senede 9 ay ayrıcalık özen istiyorum sizin eşleriniz nasıl

2. 19 Eylül 2010
  3. sheker_cat

sheker_cat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hmm benim eşim bana karşı çok ilgiliydi hep ama hamile kaldığımı öğrendiğinden beri o ilgi 2 ye katlandı kıyamıyo bana hiçbirşey yaptırmıyo tabi bende her fırsatı değerlendiriyorum şımarmaya eğilimli biri olarak

4. 19 Eylül 2010
  5. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    aynennnn

6. 19 Eylül 2010
  7. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    valla hamile olan benmiyim omu belli değil? ben naz yapcağıma o yapıo :S ben ağlıom oda bunalıma girio. çok sıkıldım biran önce sağlıkla doğursamda eşimin eline bakmaktan kurtulsam :S

8. 19 Eylül 2010
  9. mimix

mimix Kizim Rabbime Emanet Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    asiri ilgili, hamile oldugumu ögrendiginden beri ev isi yaptirmiyo yaptigim en agir is yemek ve bulasiklari makineye doldurmak :KK70: allah razi olsun kocisimdenn

10. 19 Eylül 2010
  11. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    benim eşim rahatsız biraz. bacaklarında derin venöz yetmezliği var. ben bi ah desem o ahhhhhhh diyo genelde-tatlicadiarzu- naza gelince bizim evde sen ağa ben ağa bu ineği kim sağa durumu var sanki. ben hamile o hasta geçinip gidiyoz. kızını dört göz beliyo çokta mutlu ama açıkcası o kendi derdinde bende sanki kendiminkinde gibi bi durum söz konusu. hadi ben doğurdummu bişeyim kalmıcakta onun işi zor. acıyom valla.

12. 25 Ekim 2010
  13. snyzgn

snyzgn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    benimde eşim hamile kaldımı öğrendiğinden beri bana aşırı ilgili.evde hiçbir iş yaptırmıyor.ne bulaşık ne yemek ne süpürge her işi o yapıyor.yada annemden yardım istiyor.ben çalıştığım için sadece akşamları eve gidip yatıyorum.ama bu ilginin çoğu bebek için olduğu için kıskanmıyo değilim.

14. 25 Ekim 2010
  15. durunun_annesi

durunun_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim eşimde bana yardım eder allah razı olsun gerekirse yemekte yapar temizlikte camlarıda siler bana sildirmez hiç bende yapıyorum biraz tabi ama yardım etmese işim zor valla

16. 25 Ekim 2010
  17. hayal_sevda

hayal_sevda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    nilüfer özel mesaj kutuna bak

18. 25 Ekim 2010
  19. engelk82

engelk82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende de durum aynı. bende bel ağrıları olduğu için (bel fıtığı başlangıcı dedi doktor) zaten evde süpürge falan ağır iş yapmıyodum. sağolsun eşim camları da siliyodu . yerleri de silip süpürüyodu. hamileliğimden beri de yemek ve ütü dışında bi işim yok.genellikle de gelip ütü işini de yapıyo zaten. arada ben ona yardım ediyorum mobilyaların tozunu falan alıyorum tuzluk gibi orda oturmayayım diye :roflol: çamaşırları bile sepetiyle o taşıyo ki ben rahatsızlanmıyim. öyle. ilgisi de artarak devam etti zaten. Allah herkese böyle bi eş nasip etsin:Saruboceq:

Son düzenleme: 25 Ekim 2010