Hamileliginizi evdeki cocuga nasil anlatirsiniz?:

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Sevil_83 tarafından 28 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Sevil_83
  1. Sevil_83

Sevil_83 Guest

Hamileliginizi evdeki cocuga nasil anlatirsiniz?:ecrin_bebek:Bir azdan büyüyen karnımı görünce evdeki kzim anne bu nedir?Niye büyük?Ben ne demeliyim acaba.Bebek var desem kafası karışırmı acaba?Hatırlatıyım ben kaynana ve kaynatalı evde yaşıyorum.

Siz napiyonuz mesela?-tatlicadiarzu-

2. 28 Ağustos 2009
  3. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    canım kesinlikle anlatmalısın güzel bir dille kardeşinin olcağını.
    kardeşinin olacağını,onu ondan fazla sevmeyeceğinizi ama küçük olduğu için biraz daha ilgi göstereceğinizi anlatmalısınız..
    yavaş yavaş bu şekilde kabullendirirseniz oda kardeşinin olacağı için mutlu olacaktır kıskançlık mutlaka olur ama bunu en aza indirgeyebilirsiniz...
    ama bence kaçamak cevaplar vermek yerine konuşmanız daha iyi olacaktır inanın..
    bu her konuda böle..açık olmalısınız çocuğa karşı
    anaokulu öğretmeni olarak sölüyorum bunları biz böle öğrettik çocukalrımızaa..:1hug:
    ALLAH hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin bebişlerimizi:Saruboceq:

4. 28 Ağustos 2009
  5. Odette

Odette Annecik Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
  6. 28 Ağustos 2009
  7. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Çok doğru. Konuşmalısın çocuğunla. Bunun normal bir süreç olduğunu, kendisininde bu şekilde doğduğunu anlatmalısın. Hatta karnını okşamasına izin ver. Beraber sevin kuzucuğu.