Hamilelik belirtileri adet günü geçtikçe azalır mı?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yelizyucel tarafından 24 Kasım 2009 başlatılmıştır.

24 Kasım 2009
    Konu Sahibi : yelizyucel
  1. yelizyucel

yelizyucel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Kızlar
    Adetim çok düzenlidir. Bu ay 21 kasımda adet olmam gerekiyordu ancak hala olmadım. 21 kasımda yaptığım idrar testinde sonuç negatif çıktı. Yarın sabah yeniden tekrarlıyacağım. Ancak göğüslerim adet olacakmışım gibi ağrıyordu sanki ağırlaşmış gibilerdi. Ama şimdi o ağrı azaldı yerini uç kısımlarda (elle bastırdığımda) daha çok hissedilen ağrıya bıraktı. belim ara ara ağrıyor. ancak iş yerinde işlerim yoğun olduğu için kendimi dinlemiyorum bu sebepten ara ara bel ağrısı oluyorda çokda önemsemiyorum. akıntı var süt beyaz kıvamlı şeklinde.. Aslında hanımlar, belirtiler çok önemli değil her birey farklı özelliktedir ve farklı tepkiler yaşar. Sizlere aydınlatıcı olsun diye yazdım ama gerçekten hamile olduğumu öğrenirsem satır satır sizlere yazarım :kahve:

Gül kokululara ulaşmayı bende çok istiyorum. Bu ay denemelerimizin 11. ayındayız. Allah'ım bir gün bizede nasip eder belki diyerek cevaplarınızı bekliyorum. Hepinize kucak dolusu sevgiler isteyen herkezin kucağı :KK46: dolsun

2. 24 Kasım 2009
  3. massive27

massive27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hamilelik belirtileri aynen regl belirtileri gibi canım. regl olucam sanıyorsun önce. idrar testi için biraz daha bekle derim ben. kan testinde kesin çıkar ama.

4. 24 Kasım 2009
  5. yelizyucel

yelizyucel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ilgin için öncelikle teşekkürler. Aslında regl olucam sanıyorum bende. ancak göğüs hassasiyetim 2 gün önceki gibi değil onun için merak ettim. artık daha fazla sabır gösteremeyip yarın sabah test yapıcam bakalım ne olacak.. öncelikle hayırlısı..