hamilelik belirtileri

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve zulalcat tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : zulalcat
  1. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar bu gun 6.gunum goguslerim patliycak gibi sisti hassaslasti istahim cok acildi kasiklarimda hafif batmalar oluyo bunlar olumlu elirtilermi acaba ilk denemem tek empriyo transferi

2. 18 Şubat 2010
  3. krishazel

krishazel Rabbim Sana Emanet Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Benimde ayni 8.gunum ve tek embryo

4. 18 Şubat 2010
  5. nur5555

nur5555 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de tüp bebekle 6 haftalık hamileyim.söylediğin şikayetlerin hepsi bende de vardı.transfer sonrası kasıklarıma bıçaklar saplandı.belim çok ağrıdı.ağzımda tat diye bir şey kalmadı.ilaçların etkisiydi sanırım.bnaşım döndü ve çok başım ağrıdı.sonra adetim yaklaşınca aynı adet sancısına benzer sancılandım.bulanık kahveye dönük çok az lekelenmem oldu.ben kesin adet görüyorum dedim ama yanılmışım.yani kendinizde hiç belirti aramayın.adetle aynı çünkü.sadece benim adet sivilcem çıkmadı.sonra ben tutmadı diye deli gibi ağladım ve sonra evi çılgınca temizledim.kovaları kaldırdım,deterjanları bol bol kokladım.Allah korudu meleğimi.sakın benim gibi belirtilere kanıp da kendinizi derbeder etmeyin.

6. 18 Şubat 2010
  7. zulalcat

zulalcat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrica atesim yok ama vucudum cok yaniyo baska birisi bana buz gibi geliyo adetime daha cok bunlar hamilelik belirtlerimi acaba kendimi dinlemiyorum ama cok bariz belirtiler

8. 23 Mart 2010
  9. Yeshill_Yansima

Yeshill_Yansima Hoşgeldin minik kızım:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bu gün transferimin 10.günü dün idrarda ikinci çizgiyi gördüm. bugün test günümdü. bhcg 168 çıktı.sicze nasıl? bir tane 5.gün embriyosu transfer edimişti