Hamilelik belirtilerinde sağ kasıkta atma hissi...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yelyel tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

14 Ocak 2010
    Konu Sahibi : yelyel
  1. yelyel

yelyel Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Kızlar reglime 5 gün var Sağ kasığımda kalp atışı gibi seğirme gibi bi his var bu hamilelik belirtisi olabilirmi sağ kasığım ben burdayım diyo . :)Böyle bişey yaşayan oldumu hamilelik belirtisi olarak bilmiyorumkismile
  2. 14 Ocak 2010
  3. yelyel

yelyel Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    kızlar cevap vercek kimse yokmu...Batma hissi yaşayanlar var ama benim bahsettiğim farklı bişey sanki kalbim orda atıyo oşekilde bir his
  4. 14 Ocak 2010
  5. elixsir

elixsir Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy canım öle hemen belli olurmu o öle cok alemsin ALLAH inş verir sanada gönlüne göre
  6. 14 Ocak 2010
  7. yelyel

yelyel Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    amin canım . valla maymun etti bunlar bizi doğmadan a.s. kalbim orda atıyo derken manevi anlamda değil kızlar :) yani seğirme gibi bişey işte neyse soran kaçtı kızlar saçma bi soru oldu herhalde :)
    Son düzenleme: 14 Ocak 2010
  8. 14 Ocak 2010
  9. YARENn

YARENn ZzUuZzUuMmMm ♥ ♥ ♥ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    süreklimi oluyo cnm. benimde sol kasığımda öle bişiy oluyo arada ama seyiriyo gibi oluyor
  10. 14 Ocak 2010
  11. ay_82

ay_82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    benim çok olur öyle sağ kasıkta, sol kasıkta kalp atışı gibi ama hamile falan değildim değilimde...bi arkadaşımdada var aynısı ...inşallah hamilesindir tabi
  12. 14 Ocak 2010
  13. yelyel

yelyel Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    cnm dün ve bugün sürekli oldu şu anda bile var. artık kendimi dinleyeye dinleye paronoyakmı oldum nedir :) sağ kasığımda geçen aylardada batma sancı olmuştu.Hatta hastanelik bile oldum bişey çıkmadı kist filan... bu ay 2 gündür garip bi şekilde şu an elimi koyduğumda orda bişey atıyo sanki anlamadım ya ufff allahım hayırlısıyla bir an önce nasip etse iyi olucak ben delirmeden :)

Büyük ihtimalle alakası yok dediğin gibi ama umut işte insan her şeyden ümitleniyo en iyisi gününü beklemek saolun kızlar yanıtlar için a.s.
  14. 25 Ocak 2010
  15. ay_82

ay_82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ya canım ben sana öyle dedim ama hani arkadaşımdada var demiştim ya aynısı .....arkadaş hamile 3 gün oldu öğreneli olumunekankayizsmile yanıltmış olmim seni bende mi hamileyim yaw yoksa :lepi:
  16. 26 Ocak 2010
  17. sy2011

sy2011 Geçici Olarak Hesap Pasiftir !

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ay canım niye saçma olsunki bendede var ve ban bu ay ümitliyim çünkü tadavi gördüm bub ay klomen ve çatlama iğnesi oldum.benim sağda solda ara sıra batıyor
  18. 27 Ocak 2010
  19. esma3a3a

esma3a3a Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kasıkta seyirme benimde vardı.ve hamıleymısım ozaman.sende oylesın bence.bizzat yasadım