hamilelik böyle olur mu ki?

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve EU1 tarafından 7 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bişi sorucam bi arkadaşım var kafamın etini yiyo..doktora da bi türlü götürmeye ikna edemiyorum..aylardır regli 10 gün gecikiomuş ve sadece 2 günde bitiomuş(normalde 5 gün sürdüğü halde) böle hamilelik olur mu?ben olmaz diorum ama o yine de korkuo..böyle bişi başına gelen oldu mu?her ay hiç sektirmeden tam 10 gün geciken ve 2 günde regli biten var mı?yardım ederseniz sevinirim..a.s.

2. 7 Mayıs 2008
  3. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Hastayken bazen regl olanlar ar d'ye duymuştum. Eğer hamileyse aylardır dediğine göre karnının büyümesi lazım ve gene hamileyse bazı kontrolalrinin yapılması geekmezmi bebeğin sağlığı için. Normal idrar testi bile yapabilit ilk etapta.

4. 7 Mayıs 2008
  5. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    Bnece sen zorla götür doktora bu evhamla yaşanmazki en azından aklındaki soru işareti gider zaten sadece kan alacakalr bitecek eğer muayeneden korkuyorsa kanlada baktırabilir.

6. 7 Mayıs 2008
  7. shoksheker

shoksheker Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    geçen muayeneye gittiğimde duydum kadının biri 9 ay boyunca normal adet tarihinde adet olmuş ama sonunda da sağlıklı bir çocuk dünyaya getirmiş bence bir anormallik var ihmal etmesin dr.gitsin canım

8. 7 Mayıs 2008
  9. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bu gibi durumların yumurtlama bozukluğundan olduğunu söylemişti doktorum bence arkadaşın bir doktora gitsin.....

10. 7 Mayıs 2008
  11. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım ben sadece tahminimi söyledim doktora gitmesinde yarar var yani.
    yumurtlama bozukluğu geç yumurtlama yani yumurtlama günün geçmesi,sağlıklı yumurta üretememek gibi....hamile olsa mutlaka farkederdi..........

12. 8 Mayıs 2008
  13. gurbet gelini

gurbet gelini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    normal adet olupta karin agrisi cekerek hastaneye gidip dogumun basladigini ogrenenleri gazeteden okumustum ve bi arkadasin komsusu 4 aylikken ogrenmis hamile oldugunu karni buyumeye baslamis,olabilir ama doktora gitmek zorunda sonucta

14. 8 Mayıs 2008
  15. Gxoxzek

Gxoxzek içindeki öküze ohaa de Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şimdiii hamilee olsa bilee kanamasınınn olduğundaa düşük tehlikesii olabilir diee yine dr gitmesiii gerekirr ne kadar rahatmışş arkadaşınn yaa sağlıktann önemli bişey varmı hayattaa