hamilelik boyunca her ay kanaması olan varmı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yamukprenses tarafından 4 Mart 2010 başlatılmıştır.

4 Mart 2010
    Konu Sahibi : yamukprenses
  1. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.263
    Ödül Puanları:
    288
    merhaba arkadaşlar 15+4 hamileyim yani 4.ayımın içerisindeyim ve 2.ayımda,3.ayımda 1-2 gün az az süren kanamalarım oldu,doktor kontrolüne gittiğimde progestan iğnesi ve jeli verdi,1 aydır herşey yolundaydı ancak dün akşam sümüksü bir akıntım ve beraberinde kanamam oldu,her küçük tuvaletimin arkasından bu tekrarlanıyor ve hatta şuan bile.bugün doktora gittim ve üst ultrasonda herşey yolunda gözüktü,geçmiş aylardada kanamam olduğu için bu sefer alttan baktı ve polip var dedi,o kanama yapıyordur dedi şimdi dokunmayalım,doğumda geçmezse alırız dedi.moralim çok bozuk arkadaşlar ancak ben adet kanamasıyla alakası olabilirmi diye düşünüyorum,çünkü kanamam başladığından beri belimde çok ağrıyor,birde hamileliğimin başlangıcından beri hemen hemen aynı tarihlere yakın olması kafamı karıştırdı.benim durumumda olan arkadaşlar varmı acaba,lütfen yazın.

2. 5 Mart 2010
  3. yyyaprak

yyyaprak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ılk zamanlarda benimde hep küçük kanamalarım oluyordu, hep adet dönemime denk geliyordu.Doktor bebğin yerleşme zamanı denk gelmiştir. Tesadüf dedi. Zaten artık neredeyse 2 haftada bir kanamam yada kahverengi lekelenmem oluyor. 15 haftalık oldum. Neredeyse 2,5 aydır doğru dürüst işe de gitmiyorum,işte yapmıyorum. Bakalım pzt başlıcam işe, umarım devam etmez artık.

4. 5 Mart 2010
  5. yamukprenses

yamukprenses Çoban torunu,yörük kızı,gururlu... ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    12.263
    Ödül Puanları:
    288
    başka başına böyle şeyler gelen yokmu acaba?