hamilelik çatlaklarıııı!!!!!!!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve jemile tarafından 3 Haziran 2010 başlatılmıştır.

3 Haziran 2010
    Konu Sahibi : jemile
  1. jemile

jemile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar 12 haftalık hamileyim ve çatlamak istemiyorum. bu konuda bi çok yazı okudum genelde genetikmiş ama ben kozmetiktende yardım almak istiyorum. acı badem kremini kullanan arkadaşlar varmı yada başka deneyimleri olan arkadaşlar yardım bekliyorum..:CüvCüv:

2. 3 Haziran 2010
  3. lfbrls

lfbrls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Benim teyzeme Mustella'nın kremini önermişti doktoru yanlış hatırlamıyorsam. Ve 1 tane bile çatlağı olmadı...

4. 4 Haziran 2010
  5. TIFF

TIFF SAKARLAR KRALİÇESİ :) Üye

Beğenildi:
    45
    Ödül Puanları:
    148
    sadece zeytinyağını öneririm. içindeki E vitamini çatlamaya engel oluyor. ben zerre çatlamadım.

6. 4 Haziran 2010
  7. ebrar03

ebrar03 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    88
    ben de 28 haftalık hamileyim 2aydır chicco nun kremini kullanıyorum çok şükür çatlamadıma ama 20. haftalarda falan çokkaşıntı oluyodu henüz başlamamıştım kreme zaten kaşıntılardan sonra başladım ve o zamandan beri hiç kaşıntı sorunum yok bi de lierac die bi krem var o da iyiymiş

8. 4 Haziran 2010
  9. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    tatlı badem yağı susam yağı ve kakao yağını karıştırıp sürüyorum karnım da henüz çatlak olmadı belimin kenarında hafif oldu birazda yapısal bence

10. 4 Haziran 2010
  11. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    bide yağ krem sürücekseniz geceleri sürmek en iyisiymiş

12. 4 Haziran 2010
  13. misivam

misivam iki prenses annesi Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben 13 cü haftayı doldurmak üzereyim. bebek yağı kullanıyorum. kendi doktorum krem önerdi ama 60 lira değerinde ve 100 lük krem. 1 ay bile gitmez nerdeyse! 9 aya kadar doktor kontrolü gibi para ödeyemem ona. benim fikrim tabi. doğal şeyleri kullanmayı tercih ediyorum. badem yağı mesela. çok iyi dediler. yinede sen bilirsin..

14. 5 Haziran 2010
  15. bijoux

bijoux Toprak kokusu... Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    çörek otu yağı+badem yağı+kakao yağı karıştırın. haftada 2 kere banyoya girmeden 1 saat önce sürüp bekleyin..
    her duştan sonra da sebamed in fine&sensitive losyonunu (16tl) sürün. arkadaşımda tek çatlak bile olmadı aynısını ben de uyguluyorum.. karnım yumuşacık hep.

16. 5 Haziran 2010
  17. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    ablam sadece badem yagi kullandi ve koca gobegine agmen hic catlagi olusmadi,bende iceriginde badem yagi olan bir karisim kullaniyorum,cok sukur catlamadim ama tam goguslerim buyurken onlari yaglamayi ihmal etmistim biraz ve belli belirsiz cizgiler olusmustu.Simdi gobegimle birlikte goguslerimi ve belimin kenarini da yagliyorum.Bol bol da su icmek lazim bu arada.

18. 5 Haziran 2010
  19. xoxzlem147

xoxzlem147 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 25 haftalık hamileyim henüz çatlak olmadı karnımda. bebe yağı kullanıyorum. doktorum da herhangi bir nemlendirici kullan demişti. özel çatlak kremleri hem pahalı hem de aynı şey dedi. bebe yağını 3.aydan beri göğüslerime belime popoma ve bacaklarıma günde 2 kere sürüyorum yumaşacık oluyo ve hiç kaşıntım olmadı şimdiye kadar. gerçi son iki ay ne olacağını bilemiyorum ama şimdilik memnunum.