hamilelik geçirenler bi baksa

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve BEKLEYEN tarafından 17 Ocak 2008 başlatılmıştır.

17 Ocak 2008
    Konu Sahibi : BEKLEYEN
  1. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu hamilelikteki akıntı artışı, göğüs şişmeleri hemen olmak zorunda mı? kendimi dinlemekten kafayı yicem. benim akıntı yok gibi. göğüslerim de bişey yok. adet olmadım ama. ne bileyim şaşırdım iyice. 2,5 yıldır bekliyorum. buay da olmazsa yumurtlama tedavisine başlancak. adetin 3,günü gel dedi dr. duacı olur musunuz.

2. 17 Ocak 2008
  3. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    genelde oluyor canım...
    goguslerde sut toplanmaya başladıgında stres yapma...
    ınsanlah hamılesındır

4. 17 Ocak 2008
  5. killbill

killbill Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah hamilesindir.. Allah yardımcın olsun...

6. 17 Ocak 2008
  7. ceko

ceko Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    illa olmak zorunda değildir.hamilelik kişiye göre değişen bi şeydri.benim göğüslerim adetimin geçtikten 1 hafta sonra şişti.akıntım da herzaman olduğu için bi farklılık anlamadım.inşallah hamilesindir.bu kadar takma kafanı bu ay olmazsa tedaviile olur sen yeterki moral bozma:)

8. 17 Ocak 2008
  9. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben 13 haftalık hamileyim ama göğüslerimde öyle anormal bi değişiklik yok.çok hafif şişti sadece,ağrı falanda yok.akıntıya gelince bazen günlerce akıntı olmuyor,bazende bi kaç gün hafif akıntı oluyor.yani bunlar belirleyici bişey değil bence.kendimdeki en büyük bariz belirti kasıklarımdaki garip sızıydı halada devam ediyor.

10. 17 Ocak 2008
  11. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Çok fazla stres yapma canım ozaman olacağı varsada olmuyor..Çünkü stres çokkkk önemli..
    İlla hemencicik mide bulantısı göyüs şişliği şart değil canım.ben 2,ayımdayım daha yeni midem bulanıyor..ama kasık agrım oluyordu ilk haftalar birde yüzüm pürüzsüzleşmişti..
    en iyisi kan testini yaptır sen canım ve dikkat et ne olur.benimde yıllardır bebeğim olmuyodu tedaviye bile ihtiyaç olmadan birden hamile kaldım..
    çünkü hep takmıştım son 4 aydır artık düşünmüyodum bile ve şuan 2 aylık gebeyim.
    ne olur stres yapma canım..İnşallah hamilesindir..Cenabı hak eline bebeşini almayı nasip eder sana..

12. 17 Ocak 2008
  13. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler ilginize. inşallah bu sefer olmuştur. kurtarıcım olacak bebişim inşallah.

14. 17 Ocak 2008
  15. BEKLEYEN

BEKLEYEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    allah razı olsun senden ve vakit ayıran herkesten. dualarınızı ihmal etmeyin annişler.

16. 17 Ocak 2008
  17. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ınsanlah hamıle haberını alırız canım dua ıle....

18. 17 Ocak 2008
  19. NXIXLXSXAH

NXIXLXSXAH Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Canim öncelikle Bende Diğer Arkadaşlar Gibi Bu Durumu Kafana Takmaman Gerektiğini Söyleyerek Başlamak Istiyorum.çünkü Bende 1 Yil Boyunca çok Yoğun Uğraşlar Sarfetmeme Rağmen Hamile Kalamamiştim.sonra Birden Eşimle Başka Bir Konuya Odaklandik Işletme Fakültesi Mezunuydum Ve Kpssyi Hedeflemiştim.kitabimi Aldiktan Bir Ay Sonra Hamile Kaldim.ama Eskisi Gibi öyle Yatmalar,popomun Altinda Yastikla Beklemeler Falan Yoktu.hemen Tuvalete Koşuyordum:)bir Ay Sonra Hamile Olduğumu öğrendiğimde Inanamamiştim.yani Anlayacağin Stres çok önemli Bir Faktör.şöyle Düşün Rabbim Sonuçta Senin Kaderinede Anne Olmayi Yazmişsa Ki Inşallah öyledir Aksini Düşünme Sakin,er Geç Olacaksin.sadece Dua Et Ve Tevekküllü Ol.rabbim Sen Ve Senin Gibi Bu özlemi Duyan Herkesin Sesine Sizin Için En Hayirli Zamanda Cvp Verecektir Inşallah.anne Olacağina Tereddütsüz Inan Ama Zaman Konusunda Acelecilik Yapma.bizler Içinde Dua Et Canim .bu Arada Bende 3,5 Aylik Hamileyim.bende Senin Gibi Zamaninda Bu Sitede Kendimce Belirtiler Bulmaya çalişmadim Değil.ama Sonuçta Hiç Bir Belirtiyi Yaşamadim.tek Belirti Adet Gecikmesiyle Yaptiğim Testteki 2. çizgi Idi:)yani Ne Göğüs şişmesi Ne Mide Bulantisi Ne Kasik Ağrisi Nede Akinti.hiç Birisini Hala Yaşamadim. Bu Ay Sadece Biraz Göğüslerim şişti Ve Uçlari Koyulaşti O Kadar.o Yüzden Sende Bulari Kafana Takma Derim.herkesin Hamileliği Kendisine özel Oluyor çünkü.kib Canim.dilerim Rabbim Duani Yakin Zamanda Kabul Eder.