Hamilelik giymeye başladınızmı arkadaşlar?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Şubat 2008 başlatılmıştır.

14 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

ben 15 haftalık hamişim.bugünlerde normal kıyafetlerim dar gibi sanki.pazartesiden itibaren hamileliklerimi giymeye başlamayı düşünüyorum.sizler ne durumdasınız?

2. 14 Şubat 2008
  3. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    19 haftalık haimleyim..Yaklaşık on günönce falan hamilelik giymeye başladım..Artıkeski kıyafetlerim olmuyor..Basenden yukarı çıkmıyor artık:)

İki tane spor hamilelik aldım ve giymeye başladım:)

4. 14 Şubat 2008
  5. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Evet ya bende artık giymeye başladım ama sadece 2 tane pantolon aldım üzerime yine normal badi ve bluzları giyorum karnım belli oluyo ama

6. 15 Şubat 2008
  7. Alleyna

Alleyna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Burda yaz oldugu icin surekli tayt giyiyorum.cok rahat oluyor.pantolonlarimi kaldirdim.kapaniyor ama asiri rahatsiz ediyor.tuniklerle taytlar favorim :sm_cool:

8. 15 Şubat 2008
  9. rengin_35

rengin_35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim şu an için bi kaç pantolonum oluyor. yani daha hiç birşey almadım. ama biaz göbeğim çıktığından her kıyafetimi giyemiyorum ve işe gelirken de çok zor oluyo. bu hafta sonu bikaç parça bişiler almak istiyorum.

10. 15 Şubat 2008
  11. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Aralığın ortalarından beri giyiyorum hamile pantolunu kıyafetleri. Çünkü karnım çok şişti. İlk önceleri gazdan şişti. Şimdi ise hamilelikten sanırım. Ama iyiki erken giymişim doktorum bebek sıkışmamış serbest büyümüş dedi. Aslında herkesin öğrendiği andan itibaren hamile pantolunu giymesini öneriyorlar.Hamile pantolonun lastiği sıkmıyor. Ama diğer pantolanların lastikleri fermuarları düğme yerleri sizi değil ama bebeği sıkıyormuş. Unutmayın o daha ufacık Sizin rahatsın olmadığınız en ufak şeyden rahatsız olabilir.

12. 15 Şubat 2008
  13. meral76

meral76 Guest

Ben de bu hafta hamile pantolonları giymeye başladım. Gerçekten çok rahatlarmış.

14. 15 Şubat 2008
  15. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bende sen gibi yaptim bidisim vallaha erkenden giydim iyiki de giymisim ama simdi kilo verdim ya pantul habire dusuyor benden biktim ya

16. 15 Şubat 2008
  17. bxixdxixxsxxixm

bxixdxixxsxxixm KALBİM EGE' DE KALDI Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ama benim lastik var yanında ayarlayabiliyorum.Düşmüyo.. Her zaman giyilebilir yani.

18. 15 Şubat 2008
  19. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    normal kıyafetlerim sıkıyor bende fermuarını az açık bırakıp giyiyorum üstüne bişey geliyo zaten görünmüyor.iki üç tane zaten büyük gelen etek ve pantolonlarım vardı şimdilik onlarla idare ediyorum.ayy ne bileyim hamile kıyafeti deyince karnı burnunda kadınların giydikleri aklıma geliyor ve şimdilik çok erken diyorum.şimdi sizin yazdıklarınızı okuyunca şaşırdım nerdeyse hepiniz başlamışsınız giymeye.kilo almadım zaten basen kalça aynı sadece önden göbeğim biraz top gibi çıktı ama öyle aman aman bişey çıkmadı kazak v.s. giydiğim içinde dışarıdan pek belli olmuyor.çok taktım ben buna sanırım yaa.