hamilelik kıyafetini ne zaman alıp giydiniz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve betxuxl19 tarafından 23 Eylül 2008 başlatılmıştır.

23 Eylül 2008
    Konu Sahibi : betxuxl19
  1. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hamişler 3 ayımı hayırlısıyla bitirdim.1.5-2 kilo aldım ama göbüş maşalllah fırladı.pantolonlarım ve eteklerim olmuyor.ablam iki pantolonunu verdi.idare ettim şimdilik.hamiş kıyafeti alayım bayrama diyorum.bir yandan da erken mi olur acaba diye düşünüyorum.:tomato: komik mi olurum erken erken giysem ?ne dersiniz?kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı:1hug:

2. 23 Eylül 2008
  3. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    ben dördüncü ayda ancak giymeye başlayabildim..
    aslında önce de giysem olurdu ama
    "yazık,özenmiş" diyen garip akrabalarımız oldu malesef -tatlicadiarzu-

4. 23 Eylül 2008
  5. axsxkitom

axsxkitom Konyanın Gülü :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben ramazanın ilk haftası aldım. benim göbüş biraz fazla çıktı. valla kim ne derse desin 1 aydır giyiyorum ben..yanii akraba falan umrumda değil..

6. 23 Eylül 2008
  7. Nohcoy

Nohcoy Canlarım Benim. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de yaklaşık bir aydır hamile pantolonu giyiyorum. Çok rahat oluyor valla.. Ama henüz üst kısımda hamile kıyafeti giymedim.. İki hafta sonra başlarım giymeye.. Artık eski kıyafetlerim olmamaya başadı...

8. 23 Eylül 2008
  9. chatlak_4180

chatlak_4180 serap Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    giy canım benim niye tuhaf dursun sonuçta göbişin çıkmış artık boşver milleti sen tadını çıkar bende hamile pantalonu giyiyorum çokta rahat rahat edecegin bir hamile kıyafeti al tadını çıkar boşver milleti hamile kıyafeti alcanda çuval gibi bol bişey almıycan canım sonuçta sen güzel bir hamilesin salla milleti.....a.s.

10. 23 Eylül 2008
  11. meleğimsin

meleğimsin Guest

canım sen akademi hastanesine gidiyorsun değil mi?kime gidiyorsun orda 3 tane dr. var da memnun musun canım

12. 23 Eylül 2008
  13. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    ben 7,5 aylık hamileyim hiç hamile kıyafeti giymedim..bana tuhaf geliyor o bol bluzlar..yazı bu yeni çıkan bol tiril tiril pantolonlarla geçirdim üzerine eski bady lerimi giydim..bayram içinde hamile pantolonu alıp üzerine şık ama yine bol olmayan bir bluz düşünüyorum..hatta evde var eski giysilerimden olmadı onlardan da giyebilirim..sende böyle yapabilirsin..illa hamile kıyafeti giymek zorunda değilsin..

14. 23 Eylül 2008
  15. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    11 haftaliktan buyana hamile pantalonu giydim ben..cünkü göbisim cok cabuk cikti..

ama üzerisi icin kiyafet alirkende bol ve pileli olanlarda diilde vücuda yapisan modelleri

tercih ediyorum ..hatta zaman zaman eski badylerimi bile giydigim oluyor.

16. 23 Eylül 2008
  17. miralife

miralife Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    108
    Ben günlük kiyafetlerimi 5 ay boyunca giydim ama daha sonrasinda doğum yaptiğim anda yani 25 kilo almiştim.ondan sonra hep hamileken giydiklerimi giydim valla ya.ama hiç hamile kiyafeti almadim kilolu bayan gibi giyinmek daha çok hoşuma gitti ve çok güzeldi kizim oldu ve 6yaşina girecek 26 sinda cuma günü çok şükür allahima...allah nerde varsa benim şansim gibi şans versin hepinize ve doya doya alalim çocuklarimizi koynumuza (amin)...

18. 23 Eylül 2008
  19. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben ilk 3 ay kilo almadim 3. aydan sonra aldim ama o da hamile kiyafetini dolduracak kadar degildi...18.haftamdan sonra aldim hamis kiyafetini...
    ama artik karnim ona bile sigmiyor,kocaman oldu buyugunu almam lazim:))