hamilelik kıyafetleri

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve azalea tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : azalea
  1. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar ben 12 haftalık hamileyim ,yavaş yavaş şişmeye başladım.aldığınız kıyafetleri veya önerdiğiniz markaları paylaşırmısınız bu konuda hiç bilgim yokta .(

2. 17 Ocak 2010
  3. hasret0587

hasret0587 BAL KIZIM we BAL OĞLUŞş:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    daha çok erken cnm be ben 5 aylık olana kadar normal kıyafetlerimi giyiodum hemen hamiş moduna girmedim yani:ecrin_bebek:
    lc waikikinin güzel hamile koleksiyonu çıktı onlara bakabilirsin.. we kaliteliler

4. 17 Ocak 2010
  5. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Ay ben zaten bisi akmadın gibi bisi
    hel büyük beden giyiyorum
    seçen var Bakırköy'de bir alana ikinci ürün bı liraydi
    hamile bahçıvan elbise almistmm bı liraysda hamile hırkası
    birde kot almıştım 12 haftalikken 22 haftalikken yırtıldı belindeki kumaşı ben ckk kilo aldım için 10 haftadan sonra önceki çamaşırlarını bile giyemdim. 24 kilo aldım 33 haftadyaimn

6. 17 Ocak 2010
  7. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim göbeğim erken çıktı. 12. haftamda hamile pantalonu giyiyodum. herkesin bedeni bir değil kiminin 5ayda çıkıyo kiminin 3. sen ihiyacına göre davran. önemli olan bebeğin sağlığı.
    C&A dan bi pantalon aldım ben 69 tl.
    gg den (internetten de) sipariş verdim espiritin siyah pantalonunu 45 tl bir de 33 tlye mavi darpaça bi pantalon aldım. kargo bedavaya geldi. mavi olanın kumaşı yumuşak ama çok düz sade çıktı. olsun dedim oynarım ben onunla janjanlarım. özellikle espiritten çok memnun kaldım. ithal fazlasını satıyo adam. almanya etiketi cebinde geldi orjinal fyatı 85euro. memnun kaldım, çizmeyle giyebiliyorum.. tavsiye ederim.

8. 17 Ocak 2010
  9. red

red 31 mayis ~ 74 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
  10. 17 Ocak 2010
  11. edebiyatci222

edebiyatci222 Evli, Mutlu, Çocuklu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de C&A'dan bir pantolon aldım. Ebru Maternity'den aldığım pantolondan memnun kalmadıım ama iki etek almıştım çok güzel.

Geçen gün LCW'den bir siyah pantolon aldım aldım ama iki günde çuval gibi oldu her giyimde yıkamak lazım sanırım. Tavsiye etmem. Ama lcwde spor pantolonlar vardı onlar daha iyi görünüyor. ben çalıştığım için klasik aldım.

Üstüme eskilerimi giyebildim ama özenip de aldığım kıyafetler var, hamile olduğumu hissettiriyor. :)

Sağıklı bir hamilelik diliyorum.

12. 18 Ocak 2010
  13. hare1983

hare1983 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok fazala bişey alma cnm bence ayarlanabilen pantolanlardan ve 2 tane bluz almıştım idare ettim evet zaten 5.aya kadar kendi kıyafetlerim olmuştu kolay gelsin

14. 18 Ocak 2010
  15. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağol edebiyatçı hepimize inş.Hasretçim 1 kilo aldım ama kıyafetlerim sıkıyo belden bebişimi sıkıştırmak istemiyorum büyük beden şeylerde çirkin duruyor bacaklardan falan,tercih meselesi sanırım.birde çalıştığım için giydiğim şeyler 7 8saat üstümde duruyo ve rahat olmak istiyorum. hiç bi fikrim yoktu iyi oldu kızlar sağolun .sanırım en iyisi C&A ve LCW

16. 18 Ocak 2010
  17. azalea

azalea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    pantolonlarda sıkıntım var harecim,pantolon alıcam zaten bi kumaş bi kot üstlerde problem olmaz bencede

18. 18 Ocak 2010
  19. ozlmgkhn

ozlmgkhn bitanecik kızım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben genelde tayt ve üzerine tunik veya uzun hırkaları tercih ediyorum benimde göbeğim çok erken belli oldu kendi kıyafetlerimi giyemedim bi hamile kotu aldım en sık onu ve taytlarımı giyiyorum rahat oluyo.