hamilelik korkusu:(

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve kedilalesi tarafından 16 Aralık 2008 başlatılmıştır.

16 Aralık 2008
    Konu Sahibi : kedilalesi
  1. kedilalesi

kedilalesi bebiko Italiano-2 Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar,yaklasık 4,5 yıllık evliyim.ama henüz bebek sahibi değiliz.aşılama yaptıracağız. ama beni düşündüren daha başka birsey var. Hamilelikten acaip tırsıyorum. Dr.a muayene ye gittiğimizde bile cok geriliyorum değil ki hamilelik değil ki doğum:KK43:nasıl olcak bu işler bilmem. bebek sahibi olmayı ben de cok istiyorum. iyi de bir anne ( fedakar, özverili, sabırlı, sevgi dolu) olacağıma inanıyorum ama.....lütfen bana yardımcı olun.bunları tek hisseden ben miyim acaba?umarım benim gibi tırsıklar da :) vardır....herkese selamlar, sevgiler.....

2. 17 Aralık 2008
  3. kedilalesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    niye kimseden ses cıkmıyor:KK43: alınıyorum valla :KK43:

4. 17 Aralık 2008
  5. serenalar

serenalar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2.469
    Ödül Puanları:
    163
    canım benım bende aynı duyguları yaşıyorum ya bebegım olmazsa dıyede çok endışelenıyorumda ilk başlarda istemıyordum ama bır suru sorun çıktı bırkere aşılamam yapıldı tutmadı laparoskobı oldum tuplerım yapışıktı ayrıldı rahım fılmı çekıldı igneden korkan ben butun bunları yaşadım sırf anne olabılmek için korkunu yenebılırsın canım sormak istedıgın bışey varsa sorabılırsın canım

6. 17 Aralık 2008
  7. kedilalesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ne kadar da aynı şeyleri yaşamışız ve hissetmişiz:) ben de laporoskopi oldum , film cekildi ama şimdiki dr. 2. filmi istiyor. sil baştan aynı şeyler:KK43: şu an bebğin var mı ?eğer varsa gercekten cok sevinirim ve hamilelik nasıl geciyor. teşekkürler,sevgiler...

8. 17 Aralık 2008
  9. serenalar

Beğenildi:
    2.469
    Ödül Puanları:
    163
    canım bebek yok ikincı aşılamayı ocakta yıne deneyecegız keşke hepimiz anne olsak ama zamanı var demekkı canım ya hergece hepımız ıçın dua edıyorum rabbım dualarımızı gorur kabul eder inşşşşş neden 2.fılmı ıstıyor anlamadım canım sorun neydı nasıl bır tedavı gordun

10. 17 Aralık 2008
  11. kedilalesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım, ilk filmde tüpler kapalı göründü.bu yüzden laporoskopi oldum.ameliyat sonucunda hersey normal dendi.( bunların herikisini de izmirde uaptırmıstım ) şimdi aydın'da bir dr.a gitmeye basladım o ameliyat sonucuna pek güvenemedi o yüzden 2. filmi istedi.yaa artık olacaksa olsun hayırlısıyla hep sil baştan sinir geldi üstüme...allah her isteyene bebek versin bizi de fazla uğrastırmasın insallah...

12. 17 Aralık 2008
  13. kedilalesi

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    serenalar, yaş kaç bu arada?

14. 17 Aralık 2008
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen bu saydıklarından korkma hepsi gelir geçer bebeğini kucagına aldığında hepsini unutursun...
    bende çok istiyorum bi bebeğim olsun...:Saruboceq:
    ama benim korktuğum tek şey,onu hayırlı bi evlat olarak yetiştirebilecekmiyim,ortam kötü sonuçta neler görüyoruz okuyoruz...
    rabbim korusun ...:Saruboceq::Saruboceq:

16. 17 Aralık 2008
  17. serenalar

Beğenildi:
    2.469
    Ödül Puanları:
    163
    canım 22 yaşımdayım bır ay sonra 23 olacagım 2sene oldu evlenelı kullandıgım ilaçlardan dolayı tedavıden sonra 6kılo aldım ve veremıyorum sendede oldumuhihoyyyt

18. 17 Aralık 2008
  19. iwy7

iwy7 hayat seni seviyorum Üye

Beğenildi:
    95
    Ödül Puanları:
    88
    Anne olmayı çok çok istememe rağmen bende de doğum korkusu var. Ama herşeyden korkan ben, 3 aşılama, 1 tüp bebek yaptırdım, histereskopi yaptırdım...Bunlara dayanabildiğimize göre doğumada dayanırız bence. Yeter ki Allah bize bi yavru versin, ve eminim hepimizde çok iyi anneler oluruz çünkü çok sabrediyoruz, çok emek veriyoruz kavuşmak için. Allah hepimize o duyguyu tattırsın inşallah.
    Ben bu tedavilerden dolayı 7-8 kilo aldım, özellikle tüp bebek işleminden sonra göbek oldu ve gitmiyorda. Yalnız dr um bana kilo almamın iyi olduğunu söyledi, vücut biraz yağlı olursa daha kolay tutunuyormuş embriyolar.