Hamilelik Öncesi Cinsiyet Seçimi

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve teravet tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : teravet
  1. teravet

teravet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar pek çok topikte erkek bebek için öneriler, kız bebek için yöntemler gibi konular açılmış. Bu tür bilgileri ve denemeleri tek bir topic altına toplayalım Böylece takip etmek, sonuçları görmek daha kolay olur. ( Tabi diğer topiğimi bırakamam :))

Kimin hangi yöntemi uygulayacağı fark etmez. Herkes aklına yatan yöntemi uygulasın. Kimisi yumurtlama gününü kimisi adetten hemen sonra denemeyi isteyebilir. Bu da gayet normal Önemli olan bu denemeleri tek bir yerden takip edebilecek olmamız Böylece yöntemlerden biri mutlaka ön plana çıkacaktır. Hamile sayımız arttıkça istatistik de çıkarırız

Şu an hamilelik düşünen kimler var ve ne uygulayacaklar? Buyrun bakalım..

2. 29 Nisan 2010
  3. **garfield**

**garfield** Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ya bu yöntemler işe yarayabilir elbette ama bilmiyorum geçen gün şeyi anımsadım. Hep biz bayanlar ayarlıyoruz ya adetin şu günü, şu saat filan diye. ıyi de cinsiyeti belirleyen erkektir aslında yani y kromozomu ondan geldiğine göre erkekler için yapılması gerekmiyo mu bu gün ayarlamalarının?

4. 30 Nisan 2010
  5. hilalyas

hilalyas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben üç ay adetimi takip edip senden gün alıp denemeyi düşünüyorum ha bide erkek bebek için dua varya oku okuycam inş tutturum erkek bebek

6. 30 Nisan 2010
  7. qwert

qwert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    ben hamilelik düşünüyorum geçen ay 8 haftalık bebeğimi kaybettim
    öncelikle sağlıklı olması benim için çok önemli
    bi tane kızım var gönlümde yatan tabiki erkek ama
    öncelikle hayırlısı tabiki
    ben adetten sonra ilişkiyle erkek bebek olma ihtimali yüksek diye
    onu denedim bu ay bakalım başkada bişey bilmiyorum zaten

8. 1 Mayıs 2010
  9. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    ben de adetten sonra ilişkliyle hamile kaldım ve kızım oldu ,ben erkek olması için adete yakın ilişki diye biliyoruum

10. 2 Mayıs 2010
  11. momof2

momof2 kendi kendinin patronu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben yillardir yumurtlama gununden 3 gun sonra korunmuyorum, yumurtladiktan sonra, adet baslayip bitene kadar hamile kalma ihtimali yok. Yani adete yakin korunulmazsa bundan cocuk olmasi pek mumkun gorunmuyor. Not: Iki hamileligimde de ilk denemede hamile kalmistim. Yani eger yumurtlamadan sonra hamile kalinsaydi kesin kalirdim. Tabii yumurtlama degisimleri bazen iki kez yumurtlama vs. oluyormus. bu tarz ekstra durumlar haric.

12. 2 Mayıs 2010
  13. momof2

momof2 kendi kendinin patronu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bir de adetten sonra tek iliskiyle erkek olacagi soyleniyor. Yani adetten sonra sık iliski kiz sansini arttiriyor. Ben de kizlarima adetten sonra sık iliskiyle kavustum, (Allah in izniyle)

14. 2 Mayıs 2010
  15. bernur

bernur Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bence güzel fikir teroşşşş
    Kim kimin ne uyguladığını ve sonucunu daha kolay öğrenir tek topicten bunla ilgili liste de yapılır

Ben şimdilik erteledim bebek işini
    Ama karar verirsem eğer uyguladığım yöntemi mutlaka yazarım (gerçi herkes biliyor ama :))))

16. 3 Mayıs 2010
  17. BENGU40

BENGU40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    süprizzzzzBen de yumurtlama günümü hesapladım onu denedim şuan hamilemiyim bilmiyorum ama işin bilimsel taraflarını araştırdım. Sonucu yine yazarım. Bugün son güün

18. 4 Mayıs 2010
  19. kardelen074

kardelen074 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar benimde iki kızım var.Allah onlara sağlık versin. Nasip olursa üçüncüyü düşünüyorum.Haliyle buda hayırlısıyla.erkek olsun istiyorum. Ben ovulasyon gününde tek ilişki düşünüyorum.Ovulasyon günü için kitlerden aldım.Fakat bu kitleri kullanırken acaba çift çizgi çıktığı zamanmı yoksa çizgiler silindikten sonramı ilişkede bulunmak lazım.Bilgisi olan arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim.Şimdiden teşekürler