hamilelik öncesi çok dikkat edin! doktora mutlaka gidin..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zakkum6644 tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : zakkum6644
  1. zakkum6644

zakkum6644 Ela Seni ÇOK Seviyorum... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar, ben 3 aylık hamileyim. ilk test sonuçlarında rubella yani kızamıkçık virüsüne karşı bağışıklığım olmadığını öğrendim. doktorum çok dikkat etmemi söyledi. benim açımdan değil ama bebek sağlığı risk altına giriyomuş. lütfen hamilelik planlanırken gidin ve bu tür testleri yaptırarak gerekli aşıları olun. 3 gündür ne çektiğimi bir ben bir Allah bir eşim bilir. lütfen sağlıklı ve stressiz bir hamillelik için geç kalmayın.

2. 28 Ağustos 2008
  3. birebira

birebira Herşey güzel olacak.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım çok geçmiş olsun, inşallah sağlıkla tamamlar bebişini kucaklarsın. Tavsiyen içinde teşekkür ederiz, Allah razı olsun..

4. 29 Ağustos 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım ben sana bu konuda katılıyorum.bilinçli anne olabilmek için en başta doğru yol almalıyız.gebeliği düşünen her anne adyı özellikle muhakkak dr kontrolunden geçip bazı testleri gelecek açısından yaptırmakta fayda var....

6. 1 Eylül 2008
  7. BenLiLa

BenLiLa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    peki kızlar nasıl olacak bu?
    doktora gidip biz bebek düşünüyoruz bir takım testler varmış onları yaptıracağım mı diyeceğiz?
    yani bu testlerin bir adı yokmu?