Hamilelik psikolojisi Kızlar bakınn...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve 19KasimBhr tarafından 8 Aralık 2007 başlatılmıştır.

8 Aralık 2007
    Konu Sahibi : 19KasimBhr
  1. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar hamiLelikte psiKolojiniz nasıLdı?nasıL bir ruh haLi içerisine giriyor insan?
    yorumlarınızı bekLiyorum.

2. 8 Aralık 2007
  3. Apple

Apple Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    valla arkadaşım bende çok yeniyim ama bi hassaslık bi duygusallık var üstümde

4. 8 Aralık 2007
  5. sevce

sevce WHİTE ANGEL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok duygusallaştım.gözlerim dolu dolu geziyorum hep.en ufak şeye ağlıyorum.çok alıngan oldum sonraaaaaaaa bana söylenen herşeyi ters anlıyorum özelliklede eşimin söylediği birşeyi yalnış anlayıp ona alınabiliyorum.eşimin bana sürekli ilgi göstermesini,karnımdaki bebişimizi sevmesini istiyorum.ne bileyim yazsam uzayıp gider böyle.ama hakkaten insan çok farklı davranabiliyo hamileyken.allahtan eşim ve etrafımdaki insanlar anlayışlıda sorun yaşamıyorum.bebeğim için herşeyi göze aldım ben.yeterki o sağlıkla gelsin.

6. 8 Aralık 2007
  7. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok sakin ve neşeliyim.önceden de öyleydim zaten.

8. 8 Aralık 2007
  9. EU1

EU1 Guest

Ben ilk 3 ay iyice zivanadan cikmistim herseye agliyordum.Artik esim dayanamadi ve abisinden yardim istedi bizim hanim cocuk gibi oldu basedemiyorum normalmi diye.Allahtan abisi tecrubeliydi ve ona sakin olmasini hep alttan almasini ve yakinda gececegini soylemis ve hamilelikten oldugunu anlatmis.Sagolsun sayesinde kazasiz belasiz atlattik cunku esim artik cildirmak uzereydi yazik adama ya hersey bagiriyor o birsey dedimi saatlerce agliyordum.Sukur gecti :))

10. 8 Aralık 2007
  11. EU3

EU3 Guest

banada bişeler oldu valla sürekli ağlıyorum sesim titriyo konuşma esnasında acaip alınganım canım kocişim üzülüyom valla ona sonra çok pişman oluyom ama elimde olmadan davranıyom allah kocişlerimize sabır versin kıslar

12. 8 Aralık 2007
  13. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    her hamilede olur böyle şeyler kızlar .. tvde izlediğiniz haber eşinizden dostunuzdan duyduğunuz üzücü haberler hatta çoğu zaman durduk yere çok ağlanılıyor ama . bi müddet sonra geçer. ben cadalozun biri oldum çıktım valla ..hem ağlıyorum hem ortalığı kırıp geçiriyorum. valla benim b vitamini almam lazım herhalde çok gerginim bu sıralar...Allah kocişime sabır versinnnn

14. 9 Aralık 2007
  15. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben de çok cazgır oldum kızlar...millete laf söylemek için pusuda yatıyorum sanki!
    her şeye ağlıyorum bi de..tam bi sulugöz...sürekli ilgi bbekliyorum...sanki dünyanın tek hamilesi benim!

16. 9 Aralık 2007
  17. TUNXIXXSX

TUNXIXXSX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım vallahi ne olacak böyle bilmiyorum.Eşimin her söylediği bana batıyor.hep ben başlatıyorum ve ağzımdan çıkanı kulağım duymuyor.Sonrada pişman oluyorum ve herşeyi yanlış anlıyorum.Sanki her söylenen banaymış gibi geliyor.2 gündür böyleyim özellikle.umarım dayanır bu hallerime.

18. 10 Aralık 2007
  19. EmirkanVeEymenin Annesi

EmirkanVeEymenin Annesi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    canım benim bende acayip duygusallaştım hatta aşerdimğimde eşim o an almadı diye büyük bi kavga ettik. Herşeye ağlar oldum tutamıyorum kendimi