hamilelik tecrübesi yaşayan arkadaşlar

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve eflatunbebek tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : eflatunbebek
  1. eflatunbebek

eflatunbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili varkadaşlar bu konuda gerçekten çok bilgili değilim bana yardım edermisiniz 1,5 yıldır bebek istiyoruz 1 yıl sonunda dr.gittim ve prolaktin yüksekliğim çıktı 2 ay önce 3 aylık tedavim bitti normalde hastalığın etkisi olan adet düzensizliği hiç yaşamadım 217 veya 28 gün ara ile adet olurum bu ayın 7 sinde adet olmam lazımdı 7 sinde şiddetli kasık ağrısı çektim ama adet olmadım 2 gündürde hiç ağrı yok dün çok koyu ve kaygan kıvamlı bulanık sarımsı bir akıntı geldi bol miktarda sanki içerisinde pembemsi kan vardı gibi bir daha gelen bir akıntı yok eşimle birlikte olduk yinede adet olmadım sancım göğüs ağrım falanda yok hamile olma ihtimalim varmıdır arkadaşlar tecrübelerinize ihtiyacım var test ne zaman yapmalıyım sizcea.s.

2. 10 Ekim 2009
  3. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    ilaç kulandıktan sonra prolaktin hormonu düşümüşmü diye yeniden tahlil verdinmi, eğer düşmüşse hamile kalma olasılığın yüksek olabilir yani ama sen şüphe ediyorsan bir test yap bakalım ayrıca adet günündemisin canım oda önemli belki adet de olabilirsin senin moralini bozmak istemem ama buda ihtimal:çok üzgünüm:

4. 10 Ekim 2009
  5. eflatunbebek

eflatunbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ilgine teşekkür ederim ölçtürdüm düşmüştü