hamilelik testi ne zman yapılmalı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve melek82 tarafından 9 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : melek82
  1. melek82

melek82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba bayanlar benim adetimin yarın olması gerekiyor, 1 gün öne geldiğini varsayarsak, 1 haftadır kasıklarım ağrıyodu. dün gece de felaket ağrıdı acaba hamile olabilirmiyim? ve testi mi ne zaman yapayım ne zamana kesin belli olur? idrar testi için soruyorum. boşuna heveslenmemek için . . . :uhm:

2. 9 Mayıs 2008
  3. fenerbahcemine84

fenerbahcemine84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım idrar testi için 10gün geçmesi gerekiyormuş.bence sen kan testi yaptır daha net ve kesin olur.hem aklında soruda kalmaz..hayırlı olsn inş hakkında.çok öpyrom a.s.

4. 9 Mayıs 2008
  5. hale87

hale87 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bencede kan testi yaptır.ama beklicem diyorsa bir dahaki hafta sonu idrar testi yapabilirsin a.s.

6. 9 Mayıs 2008
  7. sihirli esintiler

sihirli esintiler Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kanda yapılan testlerde gününden bir hafta önce çıkıyor diye biliyorum idrar testindede gününü üç gün geçincede belli oluyor ama tabi geç döllenme olduğysa gününü bir hafta geçince belli oluyor okuduğum bağzı yazılardada takip ettiğm kadarıyla tam gününde yada bir gün kala yapılan idrar tahlilerinde çıkanlarda varmış ama sabah ilk idrarla yapılması tavsiye ediliyor bir dene istersen ama kesin sonucu yinede kan tahlili verecektir allah gönlüne göre versin canım hayırlı haberlerini bekliyoruz

8. 9 Mayıs 2008
  9. misskokulumm

misskokulumm Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Şekerim ben de senin gibiydim tam adet günümde yaptım dayanamadım aldım eczaneden zatem 3ytl hatta sabah idrarı bile değildi ve pembe çizgi belirdi yani ogün öğrendim ben darısı senin başına zaten döllenmeden sonraki 7.günde belli oluyomuş diye biliyorum ben olsam bekleyemezdim

10. 9 Mayıs 2008
  11. melek82

melek82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya arkadaşlar çok uzun süredir beklemiyoruz ama geçen ay gerçektten çok ümitlendim heveslendim hayal kurdum ama olmadı hayal kırıklığı gerçekten çok kötü bişeymiş bu ayda öyle olur diye korkuyorum. biraz rahat olmaya çalışıyorum ama olmuyor. inşallah hakkımızda hayırlısı olur

12. 9 Mayıs 2008
  13. shoksheker

shoksheker Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    canım umudunu kırmak istemem ama ben günümde idrar testi yaptım ikinci çizgi silik çıktı 2 gün sonra tekrar yaptım yine aynı hatta buradan paylaştım herkes hamilesin dedi gittim kan tahlili yaptırdım onda da pozitif çıktı ama değer sınırdaydı ve ertesi gün adet oldum. doktorlar bile anlam veremedi.
    sana diyeceğim 1 hafta bekle bence. benim canım yandı bir kez keseyi görmeden inanmam hiçbir teste

14. 9 Mayıs 2008
  15. EU1

EU1 Guest

canım ben de adet günüm bir gün geçtiğinde yapmıştım silik çizgi çıkmıştı
    ertesi günü sabah ilk idrarla yeniden yaptım ve daha belirgindi.. döllenme zamanına bağlı tatlım hayırlısı neyse o olsun Rabbim gönlünden geçeni versin inşAllah..

16. 11 Mayıs 2008
  17. elifsevde

elifsevde Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla ben bir gün kala yaptim

18. 12 Mayıs 2008
  19. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 2 Gün Geçmişti Hastaneye Gittim Yaptirdim Veee Sonuş Pozitif Dedilerr.. Inşallah Hakkinda Hayirlisi Olurr:)