Hamilelik ve arkasından sıra gelen senduromlar

Konusu 'Adım Adım Gebelik' forumundadır ve pamukprensesim_ tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : pamukprensesim_
  1. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    hadi anne adayları herkez acık yureklılıkle neler yasıyor yazalım bırımızın tecrubelerıyle bu sıkıntıları atalım ne dersınız:CüvCüv:

2. 24 Şubat 2010
  3. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu aralar herşeyi kafama takıyorum sinirden bazen kendi kendime konuşuyorum deli gibi bide bebeğimle ilgili çok takıntılıyım az bi tekme atmadığını hissediyim uykularım kaçıyo sabaha kadar elim karnımda tatlı yiyorum atsın diye atıyo bu sefer çok az vurdu tam vurmalı bilmem ne resmen kafayı yiyorum çok tuhaf oldum ben yaw benim gibi tekme takıntısı olan varmı merak ediyorum eşim de diyo anca vurmaya başladı hamilelik sana diye normaldim bu aralar bozuldum

4. 25 Şubat 2010
  5. pamukprensesim_

pamukprensesim_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bak bu konuda bazı kitaplar var senınkı ılerı durumda takıntılık halıne gelmıs bu durumda doğumada rahat hazırlanamassın ben 4 ayımı doldurdum anlatımlara göre bazıları bu ayda her tekmesını her seyı hıssedıyormus sen bu sekılde bebeğınıde üzmüş olursun herseyı akısına bırak bence güzel seyler dusunmeye calıs bide bır kac kıtap almalısın bunla ılgılı yasadığın surec normal deyıl tabı ama bebeklerımız ıcın en normal safta atlatmamız gereklı rahatlat kendını

6. 26 Şubat 2010
  7. gozdeahmet2009

gozdeahmet2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben 6 ayımı bitirdim 7 . ayımdayım artık net hissediyorum ama 1 gün boyunca atmaması insanı ister istemez kuşkulandırıyo bu aralar daha iyiyim ama okadar takmıyorum herşeyi bian önce doğsunda bebeğim şöyle bi rahatlıyım inşallah.