Hamilelik ve erken sonuç

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve toprakucar tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : toprakucar
  1. toprakucar

toprakucar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar...
    siteye yeni üye oldum ve sizlere danışmak ve fikir almak istediğim bazı şeyler var.1 senedir evliyim ve artık çocuk istiyoruz.3 aydan beri korunmuyoruz.
    en son 25 temmuzda regl oldum ve günlerimde şaşma olmuyor.doktor kontrolünde 1,5 aydır folik asit kullanmaya başladım.yarın 25 ağustos ve regl olup olmama durumum birkaç gün içinde belli olacak.benim öğrenmek istediğim sonucu en erken ve en güvenilir nasıl öğrenebilirim.eczaneden alınan gebelik testlerine güvenmiyorum.kanda kaç gün içinde belli olur.yardımlarınızı bekliyorum.
    teşekkürler...

2. 24 Ağustos 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Adetinizn geçmesi ile yaptıracağınız test en güvenilir sonucu verecektir...

4. 24 Ağustos 2010
  5. toprakucar

toprakucar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    peki eczaneden aldığım testlerin doğruluğu ne kadardır.regl günüm geçince hemen kan testi yaptırsam veya gebelik testi yapsam hangisi daha güvenilirdir.Ayrıca kanda sonucun net cıkması iin regl dönemini 10 gün geçmesi gerekiyormuş.hemen öğrenme imkanım olamazmı ...

6. 24 Ağustos 2010
  7. sultan32

sultan32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    normal 3 4 liralık test almıştım adetime 4 gün varken pozitif çıkmıştı adetime bir gün kalada kan testinde 3000 çıktı.erken döllenme olduğu zaman belli oluyor hemen.

8. 25 Ağustos 2010
  9. sahra85

sahra85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sultan hnm merhaba. bende sizin gibi 4 gün önceden öğrendim. fakat dr gittim kesem çok ufaktı 0.250 ml çok ufakmış öle dedi dr. sizin nasıldı acaba bilgi verirseniz sevinirim.

10. 25 Ağustos 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    İdrar testi beklenen adetin gecikmesi ile doğru sonuç vermektedir. Kan testi döllenmeden 7 gün sonra pozitifleşmeye başlar ancak yine de adet gecikmesini beklemek en doğru seçim olacaktır...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.