hamılelık ve eşlerimiz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kibela24 tarafından 5 Şubat 2008 başlatılmıştır.

5 Şubat 2008
    Konu Sahibi : kibela24
  1. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ben 28 haftalıgım
    park yatak .beslenmem -kıyafetler
    uğraşıp duruyorum
    eşım bır şeyler soyleyınce alırız daha erken hallederız..

ama sevmeye gelınce oglum da oglum..

hamıleliğiniz boyunca eşlerınız nasıl yardımcı oluyor mu
    bebısınızın her işi ıle ılgılenıyor mu

2. 5 Şubat 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Valla bu siralar esim habire dogurda artik sevelim diyip duruyo.Ama is alisverise geldimi birkac saat geziyo sonra hadi ama cok gezdik yeter diyip pes ediyo.

Sekerim yuzunden sikintili zamanlar geciriyorum o konuda cok destek hatta fazlasiyla SIKIYO artik bunaltiyo onu yeme bunu ye onu icme bunu ic valla bazen pes diyorum bunaliyorum agliyorum.

Ev islerindede yardim ediyo ama sonucta erkek ustten hallediyo tabi ben huzursuz oluyorum ama ne yapalim arkasindan bende tekrar duzeltiyorum.

Valla cok zor insanin baskasinin eline bakmasi.Esimde olsa yardimde etse gene olmuyo.Insan kendi yapmak istiyo.

Sancilar konusunda benim sancilarim erken basladi bazen vuruyo ve o an esim cok korkuyo dogurcam diye panikliyo.Ama sanirim artik alisti daha sogukkanli on sancilarimin olmasi esime yaradi :))

4. 5 Şubat 2008
  5. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ne guzel alışverıse gelıyorr
    bızım kı 40 haftada baslıyacak herhaldee

6. 5 Şubat 2008
  7. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    erkekler hep aynı herhalde alışverişi hiç sevmiyorlar..bizimki hele bir doğsun gözümle göreyim ondan sonra ihtiyacı olan herşeyi bir günde alıveririm ben diyor...benim de moralim bozuluyor tabi insan az da olsa birşeyler görmek istiyor..

8. 5 Şubat 2008
  9. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    ay benım kı de aynı epkı ev ıslerınde nasıll

10. 5 Şubat 2008
  11. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    benim eşimde cok inceliyo o yüzden onunla alısverişe gitmek istemiyorum ben hemen girip cıkmak istiyorum mağazaları o çok didikliyo yoruluyorum

12. 6 Şubat 2008
  13. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eşim sen hiç yorulma hiç bir iş yapma bırak dasğınık kalsın ben sonra toplarım diyor ama o sonra bugüne kadar hiç gelmedi hep ben pislikten bıkıp evi temizledim bakalım son aylarda ne olacak?ama benim de ondan beklediğim çok şey byok nasılsa çalışıyor ben kalan işleri hallederim bir şekilde................

14. 6 Şubat 2008
  15. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kizlarrr aman bosverin hic dert etmeyin kendinize. bence bi erkegin yapacagi en guzel is baba olmakdir tipki bizim anne olacagimiz gibi:)))

ev isleride halledilir bi sekilde benim esim cok sukur bu konuda cok yardimci ama simdiden beni tehdit ediyo hele bi dogur tamam benden bu kadar diyo:))

16. 6 Şubat 2008
  17. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim eşimde öyle alırız daha diyor.ama zorla çıkarttığımda da benden güzel şeyler beğeniyor.ev işlerinde de allah razı olsun çok yardımcı oluyor.üzerime çok titriyor.gece çalışıyor eşim gündüz uyuması gerekirken sabah benimle kalkıp beni işe bırakıyor yerler buzlu düşmeyeyim diye.sonra eve gidip uyuması zor oluyor ama benim ve kızımız için herşeyi yapıyor canım kocacım

18. 6 Şubat 2008
  19. ilay_ay

ilay_ay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim Eşim Alişverişe Gelir Istediklerimizi Aldik Bebiş Için Ama Ew Işlerinde Asla Yardimci Olmuyor Zaten Benim De Artik Bir Beklentim Kalmadi Kendi Dağinikliğini Toplasa Yeter Diyordum Mlsf Oda Yok Sabah Işe Zor Yetişiyorum Valla Neyseki Annecim Yakin Da Yardimci Oluyor:)