hamilelik ve göğüsler

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve çokoprens tarafından 31 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : çokoprens
  1. çokoprens

çokoprens iki prens annesi Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hamile kalmadan önce 85 olan göğüslerim şimdi 100 ü geçti daha doğuma 3,5 ay var daha da büyür mü? sizinkiler ne durumda büyüme oldu mu, olduysa kaç beden büyüdünüz bir de sol göğsümde çok kaşıntı var sizde de oluyor mu bayanlar?
  2. 31 Ağustos 2007
  3. Begum84

Begum84 KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Benimde göğüslerimde çok kaşıntı var heralde büyümesiyle alakalı canım
  4. 31 Ağustos 2007
  5. valla cnm benimde 85 di 100 e zar zor giriyorum emzirme sütyeni almıştım 3 tane içine giremiyorum .sütten işte
  6. 31 Ağustos 2007
  7. DreamLover

DreamLover Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Oluyor canım hiç merak etme, benimde 90 dı göğüslerim, şu anda bayağı büyüdüler, benim artık sütte gelmeye başladı sanırım .
  8. 31 Ağustos 2007
  9. ayni benimde oyleydi..ilk hamileligimde 85 ti en son 105 sinirlarindaydim..ama isin en kotu yani oglumu sutten kestikten bir sure sonra fark ettim ki goguslerim artik 85 degil 75'ti..bakalim ikinciden sonra kaybolacak herhalde:Roflol:
    bu arada sakin kremini surmeyi ihmal etme ..kasintilar gerilmesinden dolayi oluyor..catlaklarla ugrasma..dogumdan sonrada susam yagi ile ozellikle banyoda saat yonune dogru masaj yaparak surun tavsiye edilir..
  10. 31 Ağustos 2007
  11. babuba

babuba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende büyüme yok. hala hamile kalmadan önceki sütyenlerimi kullanıyorum gerçi birazcık sıkıyor ne yalan söyliyim, ama rahatsız edecek kadar değil. belki 5büyümüştür. kaşıntı bende de oluyor hatta çok nadir hafif ağrılar da oluyor. doktoruma bir sorayım bakalım neden büyümüyormuş.
  12. 31 Ağustos 2007
  13. cananfs

cananfs Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benım hamılelıgımın ıkıncı ve uçuncu ayında ınanılmaz şiştiler ve gerıldıler,hatta adet olmadan once oyle oluyorlardı aynen o şeklı aldılar ve o kadar çok gerılmişlerdıkı çok acıyorlardı,daha sonra normale dondu şu an ıyı eskı sutyenlerımleyım ama bu aydan sonra neler olur bılememmmmmmmm.
  14. 31 Ağustos 2007
  15. carpediem

carpediem idealist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim de 85 di 95 oldu ama daha da büyüyecek gibi.Sinir oluyorum.Bi de 3 gündür çok kaşınıyo ama çatlak değil isirik gibi kızardı ve biraz kabardılar.DAha da doktora gitmeme 15 gün var.
  16. 31 Ağustos 2007
  17. Nehir

Nehir Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benim gögüslerime 75 beden bile küçük oluyordu..şimdi 75 beden doluyor..heral daha büyümez..hiç sızıntı ve akıntıda yokkkkkk.süt de olmazsa kızlar .çok üzülürüm yaaa..emzirmeyi çok istiyorum..bu gögüslerden pek bişi geleceğe de benzemiyorrrr.
  18. 31 Ağustos 2007
  19. yeliz dolgan

yeliz dolgan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    benimde göğüslerimde hala bir değişiklik yok hatta bu konuyu doktoruma bile sordum ama o endişelenmememi söyledi. inşallah bir sorun yoktur.