Hamilelik Yasamis Arkadaslar Deneyimlerinize Ihtiyacim Var

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve YESIMMM24 tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

1 Haziran 2008
    Konu Sahibi : YESIMMM24
  1. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    NASIL ANLATCAM BILMIYORUM BUGUN COK KOTUYUM YA SIMDI BEN NORMALDE PKOSTUM ADET DUZENIM COK BOZUKTU BUTUN DOGUM KONTROL HAPLARINI BIRAKTIM GECEN AY HAYIT TOHUMU KULLANDIM BURADA BAZI ARKADASLAR BILIYOR BIRDE ADACAYI ADETIMDEN SANIRIM 1 HAFTA BELKIDE BIR BUCUK HAFTA SONRA BIR SIZI HISSETMISTIM SOL YUMURTALIGIMDA DEDIM YUMURTLUYORUM HERALDE ISTE O AKSAM AFEDERSINIZ ILISKIYE GIRDIK AMA BILINCSIZ YANI DUSUNEREK DEGIL O GUNDEN 2 GUN SONRA GOGUSLERIM BASLADI ACIMAYA SIZLAMAYA SONRA BAZI ARKADASLAR HAYIT TOHUMUNDAN OLABILECEGINI SOYLEMISTI AMA GECEN AY DA ACIMIS TI GOGUSLERIM BU COK FARKLI BIR ACIYDI YANI HAYIT TOHUMUNDA VE ADACAYINDA DAHA FARKLI BIR ACI AMA BEN TAKMADIM SANIRIM DEDIM ONDAN VE BELIM BASLADI SONRA AGRIMAYA AYNI ADET OLUCAM GIBI GECEN GUNLERDE TANSIYONUM OYNADI INDIMI CIKTIMI BILMIYORUM KULAKLARIM UGUL UGUL ORDSAN ANLADIM BAZEN OLE OLUYOR VE BU SABAH 6 DA KALKTIM BISEYLER YEDIM YATTIM 1 2 SAAT SONRA MIDE BULANTIMA UYANDIM 1 2 SAAT SIDDETLI DEVAM ETTI SIMDI HAFIFLEDI AMA HALA YOK DEGIL VAR SENCE OLABILIRMI ARKADASLAR BILEMIYORUM BAZEN AKINTIMDA OLUYOR SANKI HER AN ADET OLACAK GIBIYIM SUAN TEST ALMIYORUM CUNKU 12 SIYDI GECEN ADETIM BEKLEMEK LAZIM AMA BILEMIYORUM HAKSIZMIYIM SIZCE SUPHELENMEKTE :çok üzgünüm:

2. 1 Haziran 2008
  3. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ha Bitkisel Tedaviye Bu Ay Degil Bir Onceki Ay Baslamistim Hic Ole Olmamisti Gecen Ay Adet Donemimde

4. 1 Haziran 2008
  5. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sence Olabilirmi Arkadslar Yazmisim Turkcem Gitti Iyimi :)

6. 1 Haziran 2008
  7. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    inşlhh olmuşturr aramızda birisi bari sevinsin inşlh hamilesindir canımmm
    hayıt tohumu ne işe yarıyor nasıl kullanılıyor anlatabilirmisin şimdi duydum ben neye faydası varmışş
    bide adaçayı demişsin bendede pos varda başlarım hemen valla işe yarıyorsa

8. 1 Haziran 2008
  9. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Tabi Canim Hormon Duzenini Sagliyor Hangi Hormon Eksikse Yada Fazlaysa Onu Dengeliyor En Zor Kisirliklari Bile Tedavi Ediyor Adacayida Ostrojen Hormonu Salgiliyormus Dolayisiyla Hamileligi Kolaylastiriyormus Ben Hepsini Kestim Ilaclarin Normalde Ilacsiz Adet Olamiyordum Bak Sitenin Arama Yerine Gir Yada Google Ye Gir Hayit Yaz Neler Cikacak Okumani Tavsiye Ederim Ben Simdi Adetlenebiliyorum Birde Pkos Yumurtlarin Gelisemeyip Kucuk Kucuk Kalmasi Dime Bu Polikistik Over Degilmi

10. 1 Haziran 2008
  11. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Nifi Saol Canim Insallah Oledir Umitlenmek Istemiyorum Ama Insan Duramiyor Biliyormusun Neyse Allah Hayirlisini Versin Gercekten Pkos En Dogurgan Kadinmidir

12. 2 Haziran 2008
  13. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Saol Canim Allah Anali Babai Buyutsun Evlatlarini Insallah Amin

14. 2 Haziran 2008
  15. mumudihaba

mumudihaba 6 MELEK ANNESİ Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    148
    canım belirtilere göre inşallah hamilesindir ama fazla kaptırma kendini sonuç pozitif olurda bizlerde adaçayına başlarız ama psıkolojikte olabilir belirtiler

16. 2 Haziran 2008
  17. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    aa olsun uzulme Alllah buyuk mujtlaka tekrar olacaktir seninde Allah in izniyle

18. 3 Haziran 2008
  19. Tuba'm

Tuba'm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

benımde goguslerımde cok acı vardı hamilelik aklıma gelmemişti, kist oldugunu dusunmustum.. ayrıca adet olma gunume dogru cok sıddetli bel agrısı yasadım..aynı anda bogazlarım sistı ateslenıp hastalanmıştım..acilde penisilin yapıldı, ayrıca 2 iğne daha yedim daha sonra hamile olabilirmiyim diye düşündük(o ay için planlamıştık) ve gunum gecmeden test yaptık sonuç pozitif çıktı.. yani günün geçmeden test yapabiliyorsun galiba.. ama çok heyecanlanma hayal kırıklıgı olmasın... insan bazen etkileri psikolojik yaşayabiliyor..sonucunu merak ediyorum...inşaallah herşey gonlune/gonlümüze göre olur..