Hamilelik

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve hulya476 tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : hulya476
  1. hulya476

hulya476 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ::selam ben hulya hollandadan nasilsiniz.benim bir sorunum var hamile kalaiyorum,bundan yaklasik 7,ay once 4,aylik bir dusuk yaptim,simdi deniyorum yok,yok olmuyor.Yanliz buay adetim cok az oldum,belki diyorum hamileyim ama belki pisikolojikte olabiliyor boyle beklemek cok zor arkadaslar,bir parlak fukri olan varmi,kolay hamilelikle ilgili:

2. 30 Aralık 2009
  3. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba arkadaşlar; Ben Gebelik başlığı altında birçok konuda arkadaşlarımla paylaşım içindeyim. Günler geçtikçe büyük bir aile olduk ve paylaşımlarda bulunduk. Ben hamile kalmak için çabalıyorum ve şu an Klomen kullanmaktayım. Fakat burada bu çabayı gösteren birçok arkadaşımla henüz tanışma fırsatımız olmadı bu nedenle paylaşımlarımızı daha da büyütmek ve daha da büyük bir aile olmak için Facebook üzerinde bir grup kurduk. Hepinizi bu gruba bekliyoruz.
    grup linki : Welcome to Facebook | Facebook
    grup ismi : KK KARDEŞLıĞı (facebookta üye olanlar bu şekilde aratabilirler)

4. 30 Aralık 2009
  5. hayal1403

hayal1403 kuzucum geldi sonunda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seni çok iyi anlıyorum bende 7ay önce 2,5 aylık bebeğimi düşürdüm canım ve bende deli gibi anne olmak isteyenlerdenim inş rabbim gönlümüze göre verir canım inş tez zamanda onlara kavuşuruz