Hamilelikde çok sık ilaç kullanmak

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve gokcesultan tarafından 21 Ekim 2010 başlatılmıştır.

21 Ekim 2010
    Konu Sahibi : gokcesultan
  1. gokcesultan

gokcesultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    78
    merhaba hamileliğim boyunca siteden çok yararklandım şu an 7 aylık hamileğim hamileliğim başlangıcında orta kulak iltihabı yaşadım ve antbiyatik kullandım 2 testim 3 lü testim ve 4 lü tarama testlerim normal çıktı sonra tsh degerlerim yüksek çıktı ve her sabah bununla ilgili ilaç kullanıyorum ardından grip atlattım sonra şeker çıktı diyet uyguluyorum sonra düştüm ve en sonunda da zehirlendim ve bir şişe serum yedim içine antibiyotik kattılar şimdi inanılmaz korkuyorum zaten bunların hepsi Rabbim pinpirikliğimden verdiğini düşünüyorum bütün gece uyuyamıyorum resmen aklımı kaçırıcağım acaba çocuğum sağlığı açısından bir sıkıntısı yoktur ne olur bana yardımcı olun hamileliğinizde aynı sıkıntıları yaşadınız mı?benimle bunları paylaşırsanız sevinirim

2. 21 Ekim 2010
  3. hales

hales Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım hic korkma bende hamileligimde cok antibiyotik ve agrı kesici falan kullandım.zaten hamile oldugun icin ona göre ilac veriyorlar antibiyotikde öyle.birkerede deterjan kokusundan işyerinde zehirlenmiştim serum yedim ama birşey olmadı.sen sadece şekerin icin diyetine dikkat et.kendinede.kendini fazla tedirgin etme rahat ol.yoksa cocuga yansıyor.yine aklın karışırsa doktorunla temasa gec ona sor.icin rahat etsin.şimdi 2.ci bebikime hamileyim.4aylık 1.cideki hatalara düşmüyrum.Allah yardımcımız olsun bir nefeste kurtarsın bizi.

4. 21 Ekim 2010
  5. gokcesultan

gokcesultan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    78
    teşekkür ederim cevabın için elinde olmadan stres yapıyoruz içimi rahattattınn dualrım seninle