Hamilelikde Dis Agrisi :((((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve CORUMUNCADISI tarafından 16 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : CORUMUNCADISI
  1. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    senağlamaallah rizasi icin biri bi sey solesin ne yapmam lazim zencefil falan demeyin zaten dogru durust ne oldugunu bilmiyorum :eek:oluyorum cok fena gece basladi agrisi saat 4 de bagirarak uyandim gece
    agri kesici aldim fayda etmedi dislerimi fircaladim azcik gecti ama gene geldi bu oglen gene aynisi oldu :çok üzgünüm:
    allahim cok kotu hamileyim de hamilelikde ne kotuymus doktora gidip bi sey yapamiolar of allahim cok aciyor cok fena su an sizliyor dislerim iki tane var biri yukarda biri asagida cok kotuyum bi bagiriyorum agridan agladim oglum korktu yazik
    disin mi diyor evet dedim allahim imdattttttttttttttttttttttt:1no2:senağlama

2. 16 Mayıs 2008
  3. CORUMUNCADISI

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    neyse esim gelsin acile gidim bari :KK43:(((((((((

Son düzenleme: 17 Mayıs 2008
  4. 17 Mayıs 2008
  5. CORUMUNCADISI

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    e kimse bi sey yazmamis
    hastaneye de gidemedim ah cok aciyor nedecem ben be
    offff allahim nolursun acimasin yeter dayanamiyorum
    neyse artik sabah yada oglen mecbur bi hastaneye ugramam lazim artik :KK43:(((

6. 17 Mayıs 2008
  7. EU2

EU2 Guest

canım kıyamam ya çok üzüldüm yazıyı görünce içim bi sız etti doğrusu :KK43:(((en iyisi bi diş doktoruna görün onlar gerekeni yaparlar bu arada kaç haftalıksın?

8. 17 Mayıs 2008
  9. ilaydax25

ilaydax25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun agrıyan dişinin üstüne karanfil koy dişi uyuşturur

10. 18 Eylül 2008
  11. kaderurfali

kaderurfali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canımsınız 1 haftdır diş agrısında ölecem ilaçta kullanamıyom ne yapmalıyım bilgisi olan

12. 18 Eylül 2008
  13. merih

merih Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    gecmiş olsun arkadasım ınan cok uzuldum durumuna cunku 3 hafta once ben aynı durumdaydım cumartesı gecesı baasladı pazaretesıne kadar surdu dısımın agrısı yetmıyomus gıbı ıltıhapta kapmıs hem bogazımada vuruyodu agrı allahım ne zor ve ınsanın gozunu karartan bı durum 13 haftalık hamıleydım ve tup bebek tedavısıyle hamıle kaldım pazartesı dıscıye gıttım ve kanal tedavısı uyguladı uygulamadan once kadın dogum uzmanımı arayıp sordu tabı oda hamılelıktekı dıs agrısının bebege zararı olacagını hatta dusuk yapabılecegını soyledı boylece kanal tedavısı yapıldı tabiki uyusturmak ıcın ıgnede yapıldı ıgneden sonra bebeklerıme bısey oldu dıye cok korktum ve hemen ultrasona gırdım allahıma sukur cok saglıklılarmıs sende kadın dogum uzmanını ara ve dıscıye bıran once gıt