!!!!!hamilelikle ilgisi olabilir mi yardımmm!!!!!!

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve baby2435 tarafından 11 Mart 2010 başlatılmıştır.

11 Mart 2010
    Konu Sahibi : baby2435
  1. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    selam arkadaşlar dün sol kasığımda çok şiddetli batma oldu sabahtan akşama kadar sürdü yürümekte zorluk çektim. ben 28 günde bi adet oluyorum yarın cuma tam adetimin 28. günü yarın olmam gerekiyo ama bende kuruluk yok adet öncesi akıntı kesiliyo ya bi hafta kala benim kesilmedi bu sefer ama çok fazla değil ara ara az ama akıntı geliyo rakı beyazı şeklinde oluyo sonra arkasından süt beyazı gibi akıyo ama azcık geliyo o kadar sarı akıntı falan yok ara ara başım dönüyo gözlerim falan kararıyo ama hemen geçiyo acaba hamile miyim bu sefer kızlar ellerim buz gibi ama yüzüm sıcacık biraz ateşim var ve çok üşüyorum bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi kızlar çok heycan yapıyorum inşallah adet olmam da hamileyimdir eğer pazara kadar olmazsam p.tesi kan testi yaptırcam o zaman hamile olup olmadığım çıkar demi kızlar ben şubatın 13. de adet olmuştum arkadaşlar sizce erken mi davranıyorum biraz daha bekleyim mi p.tesi için diyorum inşallah yarın adet olmam ama hiç belirti yok ne belim ağrıyo nede karnım canım da tatlı falan istemiyo kızlar şuan bunları sizlere yazarken başım döndü ama anlık oluyo benim sizce neden byle oluyo heveslenmek ve hayal kırıklığına uğramak istemiyorum inşallah hamileyimdir: bu arada başıma sanki gel git bişiler oluyo ama anlık bişi bunuda bilen varsa söylesin neden böyle oluyorum...

2. 11 Mart 2010
  3. ebruli22

ebruli22 ♥ẰگЌĮм گé Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    cnm yarın adet günün zaten gelmezse hasas olan gebelik testi al yap,inşallah hamilesın,belirtiler oyle dıyor.
    benim adet günüm cumartesi ama bende kuruluk var,demeki bu ay da tutmadı :gitme:
    bugun netten ovulasyon testi sıparış verdim,inşallah tutar 2 ay içinde

4. 11 Mart 2010
  5. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım hassas testlerden yapsana silikte olsa çıkabilir inşallah hamişsimdir herşey gönlünce olsun

6. 11 Mart 2010
  7. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim hassas testler var ama ben hep diğer gebelik testlerini kullanıp negatif sonucu gördüğüm için yapmaya korkuyorum açıkcası inşallah hamileyimdir kızlar yarın adet olmazsam tabi, pazara kadar gelmezse adetim p.tesi günü kan testi için hastaneye götürcek eşim bu sefer eşimde çok umutlu hamilesin diyo ama benim içimde yine bi endişe var pazara kadar beklemek sonra test yapmak kızlar allahım inşallah dualarımı kabul etmiştir.herkesin duaları kabul olsun allah olmayan herkese evlat sevgisini tatdırsın bu arada benim çok uykum geliyo sürekli uyumak istiyorum ve uykuya doymuyorum bir haftadan beri böyleyim daha önce böyle bi uku problemim yoktu hayır olsun ya:teytey:

8. 11 Mart 2010
  9. blueeye

blueeye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ay inşallah hamişsindirr rabbim şu mübarek günde yüzüne bakar inşllahh bizide haberdar et

10. 12 Mart 2010
  11. baby2435

baby2435 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım sabah kalkar kalkmaz tuvalete koştum baktım adet oldum mu diye ama hayırrrrrrr olmadım kızlar ve süt beyazı biraz daha yoğun bi şekilde akıntı geliyo gözlerime inanamadım demekki adet olmucam ne ağrım var nede sancım hiçbişimm yokk ama çok uykum var dün gece saat 21:30 da yattım ama şuan gözlerim kapanıyo off sürekli uyumak istiyorum sizce hamile miyim ondan mı böyle oluyo:ecrin_bebek: