hamilelikler.....

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve pelinoz tarafından 16 Nisan 2010 başlatılmıştır.

16 Nisan 2010
    Konu Sahibi : pelinoz
  1. pelinoz

pelinoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben aranızda yeniyim 4 aylık hamileyim 23 yaşındayım şöyle çokta kadınsı olmayan kot keten elbise modelleri varmı elinizde bulamıyorum olmazsa diktircem ama model bulursam daha kolay olcak benim için

2. 30 Nisan 2010
  3. pelinoz

pelinoz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya arkadaşlar nie kimse cevap yazmıyo.........

4. 1 Mayıs 2010
  5. Karxixnca Kxixz

Karxixnca Kxixz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    86
    ne yazalım ki daha yeni hamilelik bakmaktan geliyorum hiç bir şey bulamadım ufffffff yaaaaaaa şimdi ist ank veya büyük bir şehirde olmak vardı dünya kadar seçenek olurdu burda yokkkk yokkkkkkk

6. 1 Mayıs 2010
  7. ZYNB_KB

ZYNB_KB Minik Presnesss Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar hellklar a bakım dicem ankarada bide liva var ama ankarda degilsinzi bende 22 yasındayım :) genc işi olsunde dim oralarda vr öle hem spor hem sık hemde öle cok kadınsı degil hamile pantolonu aldım tünik giyiyorum üstüne cok güsel oluyo netten bakın ebrumeternty öle biseyler vardı sanırım ordada güsel seyelr var ama birascık tuzlukaydirigubbakcemile3
    uzun müddet bende cok sinir oldum bisey bulamıyorum diye eama bitane bile bulsm mutlu oluyorum size ii alısverişler kızlar opuyorumnanaktan

8. 2 Mayıs 2010
  9. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    ben pantolon elbise gibi çok giyilecek şeyleri gebeden alıyorum fiyatlar ortalamanın biraz üstü ama kaliteli şeyler.. üst kıyafetlerimi de lcw'den alıyorum bazı mağazalarında hamile kıyafeti var ayrıca çoğu malın 3XL kadar büyüğü var zaten modeller de genelde robadan genişleyen modeller olduğu için zorlukk çekmedim.. gerçi bakarsan bizim pazarda bile var hamile kıyafeti.. umarım kafanıza göre şeyler bulabilirsiniz..