hamilelikte acı yemek

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dilek38 tarafından 9 Kasım 2009 başlatılmıştır.

9 Kasım 2009
    Konu Sahibi : dilek38
  1. dilek38

dilek38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlr ben acıyı çok seviyorum bütün yemeklerim genelde baharatlı ve acı olur. internetten araştırdım biraz ama hamilelikte acı yemek zaralı mı değil mi pek bişey bulamadım.:sm_confused: bebeğe zarar verir mi acı?bilgisi olan var mı? ayrıca canım hiç tatlı çekmiyo:KK46:

2. 9 Kasım 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZIM Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    ben acının zararlı olduğunu hiç duymadım.her şeyin aşırısı zararlı sonuçta.aşırı yersen tabii zararlı.ben yiyorum ama çok nadir.çünkü hamilelikten hemoroit oldum, malum arttırıyor acı.belki bü açıdan daha az yemek gerekir.

4. 10 Kasım 2009
  5. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    ben de deli gibi acı yiyorum.yemeklerin yanında mutlaka cin biberi turşum oluyo ve canım istiyo yiyorum ben de.umarım zararı yoktur

6. 10 Kasım 2009
  7. nickminkenari

nickminkenari sıkı sıkı tutun Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    bende acıyı seven biriyim hamileyken druma sormuşdum herşeyin fazla olanını yemiyeceksin demişdi ama ben ayda bir etsiz çigköfte yemişdim yemesem rüyamda görüyorum nappıyımmzemuszemus

8. 24 Ocak 2013
  9. ysmbmyc

ysmbmyc Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    acinin zarari oldugunu sanmiyorum bende 5.ayima girdim.canim surekli aci biber tursusu istiyor.benimki kiz buarada :) ancak saniyorumki 15.haftadan itibaren bebisler tad alabiliyormus.acaba aciyi hissediyormu onu bilemiyorum

10. 24 Ocak 2013
  11. korsanmartxix

korsanmartxix Üye Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Mide rahatsızlığın yoksa veya tuvalete çıkarken herhangi bir sıkıntı yaşamıyorsa abartmadan yiyebilirsin.ben de seviyorum acıyı ama hamilelekte baya sorun yaşadım.hemoroid fln olmamasına rağmen tuvalet sonrası alerji gibi bi şey gelişti çok canım yandı günlerce ve popum kıpkırmızı gezdim :KK17: