hamilelikte ada çayı yağı kullanımı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve reisdevrim37 tarafından 2 Şubat 2009 başlatılmıştır.

2 Şubat 2009
    Konu Sahibi : reisdevrim37
  1. reisdevrim37

reisdevrim37 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar hamileyken iltihıap olursa antibiyotik yerine ada çayı yağı kullansak bebeğe bir zararı olurmu acaba?

2. 2 Şubat 2009
  3. aydirik

aydirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım adaçayının düşüğe neden olduğunu okumuştum yağıda sakıncalı olabilir bence riske girmemirmirmirmir

4. 2 Şubat 2009
  5. EU2

EU2 Guest

canıım bence doktoruna danıış hamile olmasaydın olurdudaa ama hamileykeen bence yapmaa..sakıncalı olabiliir

6. 2 Şubat 2009
  7. reisdevrim37

reisdevrim37 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar teşekkür ederim fikirleriniz için. bende şuan hamilelik yok ama kasıklarda yanma olunca adaçayı yağını tampona döküp vajinaya ileri doğru ittiriyorum bir iki gün uyguladıktan sonra kasıklardaki yanma ve beldeki ağrı geçiyo gibi. psikolojikmi bilmem ama burda okuduktan sonra uyguladım ve geçtiiiiiiiiiii:)) ne antibiyotik ne birşey faydayı bunda buldum. şimdide önümüzdeki ay bebek düşünüyoruz acaba yanma olursa kullansam bir şey olurmu diye düşündümdü siz kullanma diyosanız kullanmam bacılarımmmmmmmmmm:)) öptüm siziiiiii

8. 2 Şubat 2009
  9. canım sakın dr a danışmadan bişi yapma.heleki bitki yağları çok yoğun ve etkili maddelerdir.damlası bile çok şeye mal olabilir