hamilelikte agda yapmak

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zeytin2007 tarafından 4 Ocak 2009 başlatılmıştır.

4 Ocak 2009
    Konu Sahibi : zeytin2007
  1. zeytin2007

zeytin2007 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar
    9 Haftalik hamileyim ve sormak istedigim birsey var.bu benim ilk hamileligim ve o yüzden biraz fazla pimpirikliyim.Bu dönem hamilelikte özel bölgemize agda yapabilirmiyiz??bunun bir zarari varmidir bebek icin??bunu sormak icin en iyi adresin sizler olduguna inaniyorum.:utangac:
  2. 4 Ocak 2009
  3. sema43

sema43 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynı şeyi epilasyon aleti için merak ediyorum canım sanırım ağdanın bi zararı olmaz ama ya epilasyon aleti
  4. 4 Ocak 2009
  5. zeyned

zeyned Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba canım,

Bebegın hayırlı olsun,erken donemde oldugu ıcın agda yapmanda bı problem olmaz sanırım,ben senın gıbıyken rahat yapabılıyordum ama sımdı 6. ayımı dolduruyorum
    cok zorlanıyorum:)
  6. 4 Ocak 2009
  7. EU1

EU1 Guest

kızlar birde o bölgeye tüy dökücü krem sürebiliyormuyuz hamilelik döneminde normalde ben hep sürüyodum ama şimdi merak ediyorum
  8. 4 Ocak 2009
  9. ayxsxegxuxl34

ayxsxegxuxl34 kuzucuklarım:) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tüz dökücü kremlerde kimyasal madde olduğundan zararlıdır hiç biyerine sürme. ağdanın bi zararı yok
  10. 4 Ocak 2009
  11. ahududulu

ahududulu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ben de tüy dökücü kremin kullanılmaması gerektiğini duymuştum. ne de olsa kimyasal.
    epilasyonun veya ağdanın da zararlı olduğunu zannetmiyorum. ben epilady kullanıyorum bi zararını görmedim.
  12. 5 Ocak 2009
  13. donurlu

donurlu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben hamileliğimin başından doğuma 5 gün kalaya kadar ağda yaptırdım her yerime, herhangi bir sakıncası yok. Tek dikkat etmen gereken şey hijyen, eğer dışarıda yaptırıyorsan mikrop kaptırmamaya dikkat etmen gerekiyor. Ben senelerdir gittiğim ağdacıma devam ettiğim için herhangi bir problem yaşamadım. Doktorum da sakıncası olmağını söylemişti zaten. Hijyenin dışında tek sıkıntı gebelik süresince kıl kökleri acıya daha hassas oluyor, normalden daha fazla acı hissedersin demişti doktorum. dediğim gibi perşembe günü ağdamı yaptırdım, hemen ertesi salı doğuma gittim.
    Bu arada doktorlar kesinlikle tüy dökücüleri tavsiye etmiyorlar, kimyasallar içerdiği için. Yanlış hatırlamıyorsam epilasyon aletlerinin de sakıncası yoktu ama yine de doktoruna sormanda yarar var.
  14. 5 Ocak 2009
  15. bernice

bernice Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ağdanın bir sakıncası olmaz.Tüy dökücü kimyasal olduğundan kesinlikle önerilmiyor.Epilasyon aletini de benim doktorum pek tavsiye etmedi, kullanılmasa daha iyi olur dedi, özellikle bebeğin bulunduğu yere yakın bölgeye kullanmamak gerekiyormuş.
  16. 5 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

tüy dökücü zararlı demek o zaman kullanmayayım ne yapayım ya agrayı epilasyon aletini denedim ama acayip canımı yakıyolar alamıyorum yarıda kalıyo normalde dayanırdım ama hamile kaldıgımdan beridir acıyor ne yapayım biraz kıllı gezeyim doğuma yakında jilet yaparım artık:)
  18. 5 Ocak 2009
  19. zeytin2007

zeytin2007 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun kizlar
    evet vücudumuzun hassaslastigi cok dogru.dün koltukaltimi aldim makineyle ama coook acidi.hic acimazdi oysa.öteki taraftada jilet olmuyo yaaa 2 günde yine ayni ve sert sert cikiyor.Tüy dökücü kullanmayin arkadaslar hele hamileyseniz sakin!!!!!normalde bile kutunun üstünü okursaniz genital bölgede kullanilmamasi gerektigini yaziyor.sadece bikini bölgesinde olabilirmis.:1rolleyes:neyse bir caresine bakicaz artik bebislerimiz saglikli olsunda herseye deger :CüvCüv: