hamilelikte alinan kilolar ?????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU2 tarafından 30 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

30 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

mrb kizlar ben ikinci cocuguma hamileyim ilk bebgimde yaklasik 20 kilo almistim doguma kadar yani 70 kiloydum ve dogumdan sonra iki ay icinde tekrar eski kilomdan daha düsük bi kiloya indim (48 kilo ) ve simdi 10 hafta 3 günlük hamileyim simdiye kadar 3 kilo aldim :çok üzgünüm: offf offf az yiyiim diyorum ama canim okadar coook sey cekiyor ki onlardan yemezsem uyuyamiyorum :1rolleyes: ya bu hamileligimde kilolarimi geri veremezsem diye korkuyorum :çok üzgünüm:
    siz kac haftalik hamilesiniz ve kac kilo aldiniz ??? :CüvCüv:

not : evimde kesinlikle balik ve köfte tavuktan baska et pismez
    genelde her gün taze sebze yemegi yapilir
    yemeklerimde genelde hic yag kullanmam
    aksamlariysa ya haff seyler olur sofrada yada kahvaltilik
    asiri sebze ve meyva tüketilir a.s.

2. 30 Temmuz 2008
  3. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    valla ben 1.gebeliğimde 12.haftaya kadar 5 kilo aldım sürekli bişeyler yedim fikrim ne de olsa hamileyimdi.sonra bebek gitti ve ben 5 kiloyla kafayı yedim yürüyüş yaptım ve o 5 kiloyu 2 ayda verdim ben 5 kiloyu vermek için o iki ayımı buna adadım resmen hamileyim ve şimdiden(2 günlük)0.4 kilo aldım ya ama diikat etmeye karar verdim iki ay içinde sen o kiloları nasıl verdin?off süpersin bence sen gene verirsin telaşetme ...

4. 30 Temmuz 2008
  5. EU2

EU2 Guest

insallah veririm walla gene , cok hareketliyim ilk hamileligimde ve sonrasi cok hareketliydim dogum odasina giderken bile kosmustum da ebeler bana kizmisti , ama dogum sonrasi zaten emzirdigin icin gene cogu seyler sütten bebege gidiyor cnm ...oturmaya vaktin bile olmuyor veriliyor yani o kilolar ... insallah gene incecik oluruz
    kac haftalik hamilesin simdi ??

6. 30 Temmuz 2008
  7. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 10.haftadan sonra almaya basladim zaten aldigim kilo toplam,3 kilo...dr normal dedi....fazla almak istemiyorum...aslinda iyice de besleniyorum aksam yemeklerinden 1 saat sonra acikiyorum ve bagzim hic bos durmuyor ama galiba yedigim daha cok bebegime yariyor...aldigim kiloya bakarsak ki bir de bebegim masallah iyi...hayirlisi olsun,bu kilolari bir de vermek var tabi...

8. 30 Temmuz 2008
  9. betxuxl19

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    daha minicik 4+1 günlük hem çok mutkuyum hem de buruğum inşallah bunu kucağıma alırım Allahın izniyle

10. 30 Temmuz 2008
  11. EU2

EU2 Guest

ozaman daha birkac gün oldu ögreneli dimi?? cooooook tatli nokta olarak görünüyordur o simdi :KK46: neden buruk icin ? insallah alirsin canim kucagina kötü düsünceleri sokma kafana .
    ayyy ayyy aklima geldikce dans edesim geliyor :teytey: :teytey: :teytey: hamilelikle ilgili
    sikayetlerin oluyormu peki ?

12. 30 Temmuz 2008
  13. EU2

EU2 Guest

cnm tabi insalah allahin izniyle alirsin bebegini kucagina ,kötü düsünme hic allah hepimize saglikli bebisler nasip etsin

14. 30 Temmuz 2008
  15. betxuxl19

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yok biraz başım dönüyo hafif bir kasık ağrım var ve ağzımda bir acılık var inşallah bebişlerimiz sağlıkla gelirler bize... sana da çok teşekkür ederim

16. 30 Temmuz 2008
  17. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ilk başlarda bende hiç almiyordum.şuan 6.5aylik hamileyim 11kilo aldim.doktor normal dedi bebekler 2tane olduğu için.kendimde bişi yok yinede görüntü olarak.66kiloyum şuan..

18. 31 Temmuz 2008
  19. EU2

EU2 Guest

cnm benm o cok normal ilk zamanlarda bende cok siddetli agri oldu hareket bile edemiyordum hatta ikinci ayimin sonuna kadar devam etti ,doktorum normal oldugunu söyledi ama genede kontrol etti ,hersey yolunda... eger agriyla beraber kan gelirse bu tehlikeliymis ,sen istersen emin olmak icin git doktoruna
    not : eger agrilarin varsa mutlaka yaninda biriyle git benim agrim oldugu zaman hareket bile edemiyordum insanlarda nerden anlasinlar hamilesin diye dimi..
    :nazar: a.s.