Hamilelikte ar sokmas

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Odette tarafından 11 Eylül 2009 başlatılmıştır.

11 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Odette
  1. Odette

Odette Annecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 14 haftalık hamileyim ve birkaç saat önce elimi arı soktu, arı sokmasına karşı alerjim yok ama hamilelikte herhangi bir zararı var mıdır bu durumun??
    Bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim...

2. 11 Eylül 2009
  3. Ssouthernssun

Ssouthernssun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım hiç korkma hele ki alerjin yoksa
    benim alerjim var ve 20.haftamda arı sokmuştu aglaya aglaa hastaneye attım kendimi iğne olamıcam sanıodum ama o bile oluomuş yoksa zaten yüzüm bogazım şişio ve nefes alamıorum
    bebişime de bişi olmadı şükür iğne yüzünden rahat ol yani allaha emanet bişi olmaz

4. 11 Eylül 2009
  5. Odette

Odette Annecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabın için sağol canım. Doktora sordum o da senin dediğin gibi yanıtladı. Alerjin olmasına üzüldüm, Allah korusun seni de...

6. 11 Eylül 2009
  7. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZIM Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    canım geçmiş olsun.doktoruna sorduysan problem yoktur.aynı şekilde benim de alerjim var arı sokmasına.rabbim hepimizi korusun .

8. 11 Eylül 2009
  9. ezgim29

ezgim29 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canımmm ya geçmiş olsun iyi olmana sevindim.

10. 12 Eylül 2009
  11. mrftm

mrftm Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benide ari sokmustu hemde iki yerimden kolumdan ve parmagimdan cok kotu aglamistim dr tel actik alerjim olmadgi icin bende atlattim korkma bisey olmaz biraz agrir ama napicaksin hemde panzehir olur gecmis olsun

12. 12 Eylül 2009
  13. Alsebe

Alsebe Rutbesiz :-) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    Benide soktu hamileligimde ari hemde 2 defa..Hayatim boyunca hiç sokmamisti bu hamilelikte 2 defa ayri ari gunlerde soktu....Benimde alerjim yok birseye ondan evde kendim buz koyup dezenfekte ederek gecirdim..Korkmana gerek yani..Gecmis olsun...

14. 12 Eylül 2009
  15. Odette

Odette Annecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevaplarınız için sağolun arkadaşlar...

16. 12 Eylül 2009
  17. Ssouthernssun

Ssouthernssun Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    rica ederim canım amin cnm tüm hamilelerle beraber beni ve bebeşimi de korusun gecmiş olsun sana da

18. 22 Haziran 2012
  19. siderolites

siderolites Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    ya ne şans allah beterinden saklasın bende bu sabah işe giderken arabayla çevre yolundan gidiyorum hızlıyım belimde inanılmaz bi acı çıldırıcam arabada kendi kendime bağıra bağıra en sol şeritten en sağ şeride geçtim biraz ağladım sonra kendime geldim işe gittim işe gider gitmez beni sağlık ocağına götürdüler doktor hanım arı sokan yerime bakmadı bile antibiyotik vermem gerek ama veremem kadın doğumcuna görün dedi sinir oldum bende.doktorumu aradım o da doğumdaymış inşallah bişey olmaz diye dua edicem yapıcak bişey yok belim cayır cayır yanıyor antibiyotik içmeyede gerek yok heralde alerjm yok sanırım şişmedim...?