Hamilelikte ateşli hastalık geçirenler!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve hko_8 tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : hko_8
  1. hko_8

hko_8 Allahım sağlık ver oğluma Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar öncelikle merhaba. İki gündür 39 derece ateşle yatıyorum. Yaklaşık 12 haftalık hamileyim. Boğazlarım şiş ve öksürük var. Doktora gittim tabi ama çok etkili ilaçlar veremedi. Hala atlatamadım bebeğime birşey olacak diye de çok korkuyorum. İlaçları kullanmak bile ayrı sıkıntı. Dua edin iyileşeyim lütfen:çok üzgünüm::çok üzgünüm:senağlama

2. 21 Mart 2009
  3. semyxixl

semyxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben beşbuçuk hamileyken böbreklerimden dolayı sorun yaşadım iki gün boyunca 39 derece ateşle hastanede yattım ateşim düşsün diye buzlu kompresler soğuk sulara sokuldum lokosit sayım çok yüksekti böbreklerimiçin iğneler kullandım çok kötü zamanlardı ama çok şükür kızıma birşey olmadı şimdi 4 yaşında.içini ferah tut ve allah ne dilerse o olur.

4. 21 Mart 2009
  5. hko_8

hko_8 Allahım sağlık ver oğluma Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    semyıl canım arkadaşım içimi öyle rahatlattın ki anlatamam. Benim de lökosit sayım çok yüksek çıktı antibiyotik tedavisi görürken birden bu hastalık çıktı ortaya çok fazla kullandım antibiyotik. ınan aynen senin gibi soğuk sularla duş aldım buz bastırdık sürekli. Ama inşallah Allahım benim bebeğime de sağlık verir. Kızını benim için öp annesi. Çok teşekkür ederim.:Saruboceq:

6. 21 Mart 2009
  7. semyxixl

semyxixl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    içini rahatlatabildiysem ne mutlu bana Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip eder inşallah.