hamilelikte aydan aya kahverengi akıntı geçiren var mı?acil cvp

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dilayza tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

30 Mart 2009
    Konu Sahibi : dilayza
  1. dilayza

dilayza Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar ben 12 haftalık hamileyim.gebeliğin 5. ve 11. haftalarında 1 hafta civarı süren kahverengi akıntı geçirdim.doktorum 1 hafta yat dedi.ben de öyle yaptım.birkaç gündür akıntım yok.bir de bazı bayanların gebelikte adet olur gibi her ay benzeri akıntılar yaşadığını duydum.bilginiz varsa beni aydınlatırsanız çok sevinirim.Allah hepimizin bebeğini korusun sağlıkla bizlere bağışlasın inşallah.tek dileğim bu.sevgiyle kalın...

2. 30 Mart 2009
  3. ecemecem

ecemecem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    var canım ben yaşıyorum ama geçti gibi doktor düşük tehlikesi var dedi şuan 2 aylık olacak geçti gibi lekelenmelerim

4. 30 Mart 2009
  5. PITIRCIGIM2009

PITIRCIGIM2009 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim de hamileliğimin ilk başlarında koyu kahve akıntılarım oluyordu,daha sonra kanla karışık bir akıntıya dönüştü,ben de ilaç kullandım ve 10 gün yattım geçti.plesentanın yer değiştirmesiyle ilgili bir durummuş ve normalmiş.

6. 18 Aralık 2009
  7. ozlem28

ozlem28 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benimde önce 7.haftamda şimdi 11.haftamdayım yine lekelenmem oldu. ben ani hareket ettiğim için kendimi yorduğum için olduğunu düşünüyorum.istirahat ediyorum birbuçuk ay olacak nerdeyse. bu aydan aya adet görür gibi olanları bende merak ediyorum.onlarda acaba adet olur gibi yoğunmu diye..

8. 7 Nisan 2010
  9. ecrinnas

ecrinnas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar bendede kahve lekeler var bi haftadır normalmi acaba?10 haftalık gebeyim

10. 7 Nisan 2010
  11. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    canım 5. haftamda düşük tehlikesi ve aşırı kanamayla hastaneye yattım 2 gün yatırdılar serum fln
    verdiler sonra 1 hafta ev istirahati verdiler.kanamam leke leke devam ediyordu ve progestan kullanıyordum
    doktorum düşük tehliken var fırsat buldukça dinlen çok su iç diyordu dediğini yaptım ama genede lekeler
    oluyordu hiç gecmıcekmı ne zaman geccek derken 14. haftamda tamamen bitti şu an 18. haftamın içindeyim ve lekelenmem yok senınde gecer ınsallah yakında :)

12. 7 Nisan 2010
  13. ecrinnas

ecrinnas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne güzel atlatmışsın sen bak.masallahh...ya aslında düşeceği varsa düşer bizim elimizden bişiy gelmez diorum ama ben tüp bebekle hamile kaldım ve ilk bebeğim o yüzden cok korkuyorum.doktor progestaan verdi fitl olarak.hiç kalkmadan yat dedi 15 gündür aynı lekeler devam edioakannehirakannehirakannehir

14. 7 Nisan 2010
  15. ecrinnas

ecrinnas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm peki 5.haftadan beri naptın hareketlerin falan?yattınmı surekli_?eyvahedigeldismile

16. 8 Nisan 2010
  17. ay_she

ay_she Herşey değişti...Herşey.. Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    ben bide çalışıyorum yani işe gidip geliyorum eve gelince hemen yatıyordum ama çok
    su içtim gercektende progestanımı da hiç aksatmadım ama 12 haftalıktım dedim doktora
    ne zamn gecıcek bu lekelr hala gelıyo dedim o da düşücek bebek her şekilde düşer ki
    senınkı çoktan tutunmus ve gelişimi güzel fazla kafana takma gecer yakında dedi
    ve 14. haftalıkken gectı canım sen kaç haftalıksın gecer inşallah yakında dinlen ama
    çok yorma kendını
    sağlıkla kavusursun kavusuruz inşallah bebişlerimize

18. 11 Nisan 2010
  19. ecrinnas

ecrinnas Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende doktora gittim bebişin iyi dedi bende 10 haftalık hamileyim.15 gün yattım ama iki gün once doktor artık dolaşabilirsin ama yorma kendini genede dedi.rahmni arkasında bi kanama olmuş bebğin yyer deiştirmesinden olabilir de dedi o kanamayı bi şekilde yaa alttan kahve lekeyle atıcaksın yada içerde kuruyacak dedi ama progestana devamm dedi bole işte.