hamilelikte bartholin kisti

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve prism tarafından 28 Nisan 2009 başlatılmıştır.

28 Nisan 2009
    Konu Sahibi : prism
  1. prism

prism karamel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar, geçen sene bu zamanlarda bartholin kistinden dolayı genel anestezi ile ameliyat oldum ki sonrasında hamile kaldığımda problem yaşamayayım diye.. şimdi 32 haftalık hamileyim. fakat farkettimki bu seferde karşı tarafında kist oluşmuş.Bu seferki intihaplanmış.Yani önlem alınmazsa apseye dönüşebilir. Dr antibiyotik verdi. ben ilaç kullanmamak için hastalıktan ödüm kopuyorken böyle oldu.Allah beterinden saklasın. Benim gibi ilaç kullanmak zorunda kalan arkadaşlar var mı? Yada hamilelikte bartholin kisti gelişen var mı?

2. 24 Mart 2011
  3. Nehir_0685

Nehir_0685 Canım Meleğim gel artık Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    113
    benimde oluşmuş dün dr gittiğimde öğrendim hamileyim 31 haftalık şimdi dr gerelirse müdahale edicekmiş boşaltıcakmış :KK43:(

4. 11 Mayıs 2011
  5. sibel_ce

sibel_ce Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar.Ben de bartholin absesi mağdurlarındanım.Bir çok kez abse oluştu ve 2 kez gümüş nitrat ile müdahale edildi.2.operasyonu daha yeni oldum ve tekrar edip etmeyeceği konusunda endişelerim var.Artık bebek sahibi olmak istiyorum ama hamileyken tekrar eder mi acaba diye de korkuyorum ve tekrar ederse bebeğe bi zarar verir mi bunu merak ediyorum.Doktorum bi problem olmaz diyor ama yine de böyle bi durumla karşılaşan varsa aranızda beni bilgilendirirse çok sevinirim.