Hamilelikte baş ağrısı çekenler:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nevra_t tarafından 4 Haziran 2009 başlatılmıştır.

4 Haziran 2009
    Konu Sahibi : nevra_t
  1. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar mrb,14 haftalık hamileyim ve son iki haftadır feci baş ağrılarım oluyor,gerçi benim hamilelikten önce yıllardır çektiğim baş ağrılarım oluyodu hamilelikte çıkmadı yani...Dr'um anormal bişey olmadığını söylüyor minoset içebilirsin dedi günde 4 taneye kadar en fazla 2 tane içtiğim oluyor bazen ama yinede geçmiyor hafifliyor migren tarzı olduğu için baş ağrılarım,Minoset her nekadar içmek istemesemde mecbur kalıyorum çünkü gerçekten çekemiyorum dr'um bebeğe zararı olmadığını plesantaya geçmeyen bir ilaç olduğunu söylüyor,bu ağrılar ilerleyen zamanlarda geçermi acaba benim durumumda olan varmı?

2. 4 Haziran 2009
  3. Sui

Sui Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    ıçinde bulunduğunuz haftalarda baş ağrısı çok sık görülüyor, sonra geçiyor. Ben kiminle konuştuysam 12-13. hafta civarında baş ağrısı vardı.

4. 4 Haziran 2009
  5. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 16 haftalık hamileyim ve 3-4 günde bir başağrım bir tutuyorki anlatamam öncedende migren hastasıysdım zaten hamilelikte migreni olanlar daha fazla baş ağrısı çekerlermiş zaten banada doktorum paresatamol içeren ilaçları önerdi
    minoset , parol bunlar o etken maddeye sahip ama ben ikisinide kullandım parol bende daha iyi bi etki gösterdi dr una sor istersen parol öneririse onu kullan ama ne olursa olsun dr una danış arkadaşım

6. 4 Haziran 2009
  7. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar,bende de migren var ve hamıleyım.gerçi şu an 38.haftadayım ama senın kadarken ölüyodum ben de ağrıdan hatta bıgece serum yedım 2lt ağrı ve kusma yuzunden.ama 3.aydan sonra bırden kesılıyo.şükür aylardır ağrıyı unuttum bı dahada dönmez inşallah:)

mevhibe ikra meyra tuana bunu beğendi.
  8. 4 Haziran 2009
  9. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    d- gabbana bişey sorucam canım ağrı kesici sen ne kullandın bende ağrım olduğunda inatlaşıyorum çünkü dayanamayack duruma gelmeden içmiyorum yada hemen karanlık ve sessiz bir köşede uyuyorum

10. 4 Haziran 2009
  11. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Ayyy arkadaşlar umarım benimde geçer baş ağrısı çok fena bişey çekilmiyor ,benim şu günlerde bigün ağrıyor bigün ağırmıyor nerdeyse günaşırı minoset alıyorum içim hiç rahat değil ama onuda içmezsem hastanelik olmaktan korkuyorum o zamanda daha ağır bir ağrıkesici veriyolarmış...Benim hamilelik öncesindede bu zamanlarda başağrılarım olurdu yaza geçiş döneminde..Tansiyonumuda sürekli kontrol ediyorum bu arada acaba tansiyondan mı ağrıyor diye...

12. 4 Haziran 2009
  13. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Vallahi bana ne sessiz karanlık oda ,ne buz ,ne kolonya hiçbişey fayda etmiyor yatsam yatamıyorum kalksam kalkamıyorum zor bi durum ya şakaktan tutuyor ya tüm başım ağrıyor...

14. 4 Haziran 2009
  15. strawberry29

strawberry29 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim de ilk 5 ayımda arada bir olurdu. Ama öyle dayanılmaz değil. Minoset verdi dr.um ama ben de ağrıyınca 1 kez alıyorum. Şu anda da şakalardan bir ağrı tuttu saç diplerim acıyor, bakıcam tansiyon mu diye çünkü 20.haftamdayım. Takip etmek lazım. ınşallah bişey çıkmaz :Saruboceq:

16. 4 Haziran 2009
  17. nevra_t

nevra_t Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Evet cnm tansiyon önemli takip etmeli,inşş bişey çıkmaz..Benimde sağ şakakta sinsi bir ağrı var,birgün önce şiddetli ağrı olunca ertesi günüde eseri kalıyor maalesef..

18. 4 Haziran 2009
  19. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    aynen dun resmen catlıycam sandım acık hava uyku ne yaptıysam gecmedı ya mafoldumben