hamilelikte baş ağrısı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zarifeee tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 3 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : zarifeee
  1. zarifeee

zarifeee Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 1 buçuk aylık hamileyim dünden beri baş ağrım var ilaçta kullanamıyorum tansiyonum normal bide sarıya benzer akıntım oldu yardımcı olurmusunuz ne kullanıyım

2. 1 Aralık 2008
  3. TRAKYALI

TRAKYALI Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunların hepsi normal ve geçici rahatsızlıklar bukadarında katlanıver canım du bakalım daha neler olucak neler kanaman olmadığı sürece böyle ufak tefek şeyleri takma sakın ilaç falan alma özellikle ilk üç ay.baş ağrın için ise belki işe yarar havluyu sıcak suyla ıslat ve anlına koy bi süre bu şekild dinlen hafiflediğini görüceksin ama çok fazlada başında sıcak havlu tutma,nedemiş atalarımız ayağını sıcak başını serin tut.

4. 1 Aralık 2008
  5. PembePanter

PembePanter Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    baş ağrısı için yapılacak birşey yok malesef.bazı dönemlerde şiddetli olabiliyor ama geçici bi süre bu.akıntıda normal.fakat kaşıntı yada koku varsa o zaman dr bilgilendir.ama yok normal sadece akıntın varsa bu çok çok normal.hamileliğin boyunca özellikle 20 haftadan sonra dahada artış oluyor şimdiden bilgin olsun.

6. 8 Ağustos 2011
  7. filizim

filizim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    Bende bu dertten muzdaribim..................

8. 9 Eylül 2011
  9. kayaesra

kayaesra Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    4 aylık hamileyim ve en başından beri baş ağrım hafifde olsa vardı ama son hafta şiddeti arttı eşin şakaklarına masaj yaparken uyumaya çalış yoksa uyumak bile zor oluyo.

10. 10 Eylül 2011
  11. nebis

nebis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde sinüzitten dolayı başağrım var. Doktor bana bunun için parol verdi. Minoset veya parol hamilellerin kullanabileceği başağrısı ilaçları zaten.

12. 15 Kasım 2011
  13. brcsrkn

brcsrkn annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar benimde baş ağrılarım yeni yeni olmaya başladı 13 haftalığım ve bu haftalarda normamiş sanırım arada mide bulantılarımda oluyor geçmişti gene başladı hazımsızlık problemim var bulantılarım ondanda olabilirmi

14. 15 Kasım 2011
  15. Melan2010

Melan2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    248
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    63
    bende migren hastasıyım malesef 3tane hamilelik geçirdim...bana göre işkence idi hamileliklerim....şiddetli başağrısı en şiddetli ağrı kesiciler bile fayda etmiyordu....ama ben 9 ay boyunca hiç birtane dahi hap almadım..zarar vermesin diye...migren öyle kötü ki kusturuyor sürekli...karsıklarım ağrıyordu kusmaktan...ama tanrıma şükürler olsun ben sabır ettim sağlıklı çoçuklarıma kavuştum...genellikle ilk üç ay bir tane dahi hap kullanma çünkü iç organları gelişiyor..annelik hiç de kolay bir şey değil...bebeklerime zarar gelmesin diye herşeye katlandım..masaj iyi geliyor...kolanyalı karabiber iyi gelir....patates sarın...böylece idare edin derim....sağlıkla bebişinizi kucağınıza alın....

16. 15 Kasım 2011
  17. bernysita

bernysita akdem Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bazen o baş ağrıları işkence gibi oluyo valla helede bnm baş ağrısı nedir bilmeyen ben bile deli gibi ağrılar çektim o aylarda normal kan basıncın artıyo daha dur burun tıkanıklığı fln ohoo bnm baş ağrılarım geçti ama şimdi deli gibi mide yanması çekiyorum bide sürekli burnum tıkalı akmamasına rağmen zor nefes alıyom bazn valla..bunlar normal cnm hamilelikte bisürü değişikliğe hazırlıklı olcaksın..ama sonunda bir şeker şeyede hazır olmak var :KK16:

18. 28 Ocak 2012
  19. melis262008

melis262008 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    13. haftadyım benimde çok şiddetli baş agrılarım oluyor doktorum minoset önerdi birtane attım çok şiddetlenince çünki agrısına hem kstum hem sürekli agladım ama ilaçdan sonra bile hafiflemedi zaten ilaç çok hafif bişi bazı arkadaşlarımda hamile hiç birşeyleri yok maşallah ama ben bütün kötü belirtileri görüyorum:KK43:bişi yiyp içemiyorum bebegimi besleyemiyorum