hamilelikte bilgisayar kullanımı ne kadar doğru!!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve HÜZÜN YAPRAKLARI tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : HÜZÜN YAPRAKLARI
  1. kızlar hamilelikte bilgisayar kullanımı bebeğe zarar verebilirmi? yazarmısınz lütfenyerimseniben:icecream:

2. 13 Ağustos 2008
  3. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Bunu bende çok merak ediyorum doktorumada sorucam bir ara gidince, birde ben laptop kullanıyorum haliyle kablosuz herbişeyi aklımı çok kurcalıyo bence masa üstüne nazaran daha zararlıdır gibi geliyor.Eğer hamile kalırsam kablolu kullanayım diyorum.
    HÜZÜNYAPRAKLARI sen hamilemisin

4. 13 Ağustos 2008
  5. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bilgisayar kullanımının ne gibi zararları olduğunu bilmiyorum ama mutlaka etkileri vardır...

ama kablosuz modemin çok zararlı etkileri olduğunu biliyorum....

6. 14 Ağustos 2008
  7. henüz deil canım bu ay bekliyorum bakalım inşallh sizde bende hamile kalırız.sormamın nedeni benim 2 bebeğim karnımda öldü 7 haftalıkken hani belki bilgisayar etkilemiş olabilirmi olasılığını düşündüm eğer dedim öyle bişiy varsa kullanmayalım.a.s.

8. 14 Ağustos 2008
  9. EU1

EU1 Guest

pc kullanmasak cep telefonları var.. biz kullananmasak herkesin evinde cebinde.. dünyamız radyasyon altında zaten.. mutlakaki etkileri büyük ama ne yapsak sıyrılamayızkii.. minik bebişler sağlıkla dünyaya gelir inşallah

10. 19 Haziran 2009
  11. basakk600

basakk600 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende 9 haftaya kada laptopn kullandım hemde uzanıp karnımın ustune alarak aklıma gelmemıstı hıc zararlı olabılecegı burda okuyunca farkettım sımdı cok korkuyorum varmı doktoruna bu konuyu danısan nolur cewap

12. 19 Haziran 2009
  13. sekercik

sekercik oğlumun kardeşi gel gel:) Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    internette okuduğum kadarıyla çok büyük zararı yokmuş, ama kablosuz modemlere dikkat edin diyorlar ben laptopualtına kırlent koyuyorum dizlerime de battaniye örtüyorum içim rahat ediyor ama ne derece engelliyor bilmiyorum

14. 19 Haziran 2009
  15. begonvil07

begonvil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    selam hem dr uma danıştım hem de bugün hürriyetin sağlık köşesinde
    okudun özellikle kablosuz internet çok zararlıymış biz hamileler için ve gelişmekte olan
    bebekler için..... hatta fransa da çocukların olduğu yerlerde kablosuz internet erişimi
    yasaklanmış.. eeee peki napacağız biz:1closedeyes::1closedeyes:

16. 19 Haziran 2009
  17. Dinamiss

Dinamiss Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    Arkadaşlar kablosuzu bilmiyorum, belki zararlı olabilir.
    Ama ben de iş de olduğum sürece, yani tam 8 saat neredeyse sürekli bilgisayar başındayım.
    Doktorum çok etkili olmayacağını, korkmamam gerektiğini, hamilelerin çoğunun bu şekilde çalıştığını söyledi.

18. 19 Haziran 2009
  19. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben doktoruma sormustum zararı yok dedı...cep telın zararı cokmuş..eskı cokkkk eskı pcler zaralı radyasyon yayıyormuşşş..laptopn zararı yokmuş...bende kucama yastık kuyp yastgın üstune koyuyom pc yi...inş bı zararı olamzz:kedi: