hamilelikte braun tüy alıcı kullananlar varmı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fatmas tarafından 19 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fatmas
  1. fatmas

fatmas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar 26 haftalık hamileyim ve açıkçası benimde herkes gibi tüylerle başım dertte...doğum yaklaştıkça şu hassas bölgemdeki tüylerim iyice dert oldumaya başladı bana aşırı takıyorum piste gidemem doğuma...braun tüy alıcı makinasını(tıraş bıçaklı olan) kullanan yada bilen varmı aranızda...daha şimdiden göbeğimden bişey göremiyorum ozaman gelince bu makinayı kullanabilirmiyim acaba acil cevap lütfen:KK43:((((((

2. 19 Ağustos 2010
  3. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    canım ayna alacaksın karşına ordan bakıp yavaş yavaş yapıcaksın. göbekten hiçbişi görünmüyo çünkü :KK70: ahh ahhhhhh kadın olmak çok zorrrrrr

4. 19 Ağustos 2010
  5. fatmas

fatmas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sanırım sende hamilesin....

6. 20 Ağustos 2010
  7. hdilekh

hdilekh ((: Ömer Tuna'm :)) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım bende hamileyim. hamile olmadan önce ağdayla alııyordum ne güzel temiz temiz. ama hamile olduktan sonra acıya dayanamaz oldum. ee şimdide göbüşten göremiom. bende epilatörün bıcaklı kısmıyla veya jiletle alıyorum maleseff :S

8. 20 Ağustos 2010
  9. mammek

mammek Rabbim Sen bizi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ben ayna kullanarak epilatörün normal kısmıyla aldım hamileyken de ama baya zor oluyor, çok kanıyordu oram buram ama mecbur yapıyordum tabi. Allah kolaylık versin, hayırlı ve kolay doğumlar diliyorum.

10. 20 Ağustos 2010
  11. sibush

sibush Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    ben şimdilik ağda yaptırıyorum... son zamanlarda çok acıyormuş bilmiyorum yaptırabilirmiyim ama inanın en son dert edeceğim konu bu olur... bu gayet doğal bir durum... kimsenin o durumda benim oramdaki tüylerimle ilgileneceğini sanmiyorum kii ilgilenseler bile ben onlarla ilgileneceğimi sanmıorum..

12. 20 Ağustos 2010
  13. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende geçen yılhamileyken sürekli 9 ay boyunca kullandımzaten son aylarda azalıyo ama en rahatı ağayada gidemem kuaföre amaben normal başlığı kullanıyodum cımbız olan sana tavsiyem oturarak yapma ayakta daha rahat oluyo ve çok zorlanmıyhosun

14. 20 Ağustos 2010
  15. almira85

almira85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ahh ahh bende aynı dertten muzdaripim 24 haftalığım ılık ağdayla yapıyım dedim bezler hiç yapışmıyo yada ben beceremiyorum epilatörün cımbızlı başlığıyla alıyorum mecburen bi akşam bacaklarımı komple yaptım ertesi yani dün akşam da malum bölgeyi yaptım eşim de diyo boş ver uğraşma kanıycak jiletle al ama doğuma kadar orman gibi olur sonra bu kadar azaltana dek canım çıktı zaten çocukken annem verdi elime jileti orman gibi olmuştum. dün akşam aynayı aldım önüme dişimi sıka sıka yaptım valla ama birde arka kısım kalçaya doğru olan yani çok kanıyor oraları doğru dürüst alamadım. zaten karnım iyice büyüdü görünmüyor bide kızım rahat durmayıp tepişiyor.

16. 20 Ağustos 2010
  17. tahtakurusu

tahtakurusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    34 haftalık hamileyim iyi bi güzellik salonuna gidin kaliteli yerlerde
    bikini bölgenizin üst kısmına sir kullanırlar orası kaldırır o ağdayı.ama ara kısımlar iç kısımlar yani ince hassas deri olduğu için o kısma balmumu ağda yapıyorlar tüğe yapışıp tene yapışmayan ağda türü canlarım kalın bi tabaka sürerler o donar orda teninize poşet yapışmışda onu kaldırıyo gibi alıyolar hiç tahriş olma kızarma yok sir le alırlarsa o iç kısmı canınız yanar kaç gün o tahrişin acısını çekersiniz.ben dün gittim daha ağdaya hiç anlamadan yaptırdım tavsiyem kaliteli bal mumu kullanan bi yerde ağda yaptırmanız.

18. 20 Ağustos 2010
  19. aymilewya

aymilewya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kullanıyorum braunun epilasyon aletini artık koca göbeğimden neresini denk getirebiliyorsam orayı alabiliyorum yalnız çok fazla etimi kıstırıp kanatıyorum kendimi...şu kıl tüy meselesi benide çok kıl etti hamileliğim boyunca yaşadığım en büyük stresti diyebilirim ve doğuma kadarda yaşayacağım mecbur.