Hamilelikte burun tıkanıklığı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Wunsch tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : Wunsch
  1. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    herkeze merhaba arkadaşlar benim sorunum burun tıkanıklığı 22 haftalık hamileyim ve lk aylarımdan itibaren bu sorunu yaşıyorum geceleri uykudan kalkıçak kadar kötü yani dr söyledim deniz suyu verdi ama hiç işe yaramadı onun yerine novarisin burun spreyini kullanıyorum ama o 5 gunden sonra kullanılması yasak ama ben 3 aydır kullanıyorum ve malesef ne yapcagımı bılmıyorum kullanmadıgımda cok kotu tıkanıyorum ve sizden yardım bekliyorum

Son düzenleme: 10 Kasım 2008
  2. 10 Kasım 2008
  3. emelyucel

emelyucel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Canim benim saman nezlem ve astimim var bana doktorum asla burun spreyi kullanmamam gerektigini soyledi ben deniz suyu aldim ve çok memnun kaldim birde yattigim odada kalorifer peteginin ustune bir kap su koydum geçen televizyonda izledim okaliptus yagi diye bir yag vermis onu sicak su dolu bir kabin içine bir kaç damla damlatip odanin bir kosesine birakirsan buda burnu açiyormus

4. 10 Kasım 2008
  5. Mister81

Mister81 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    aynı dertten müzdaripim ve hiç bişey işe yaramıyo.bide deniz suyunu deneyim bakim umarım işe yarar

6. 11 Kasım 2008
  7. Wunsch

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım gösterdiğin ilgi için tşk ederim öneri denicem inşallah iyi gelir :CüvCüv:

8. 11 Kasım 2008
  9. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    evt benimde başıma gelmişti hemde hastahanede kalıyodum verdikleri işe yaramamıştı denizsuyu falan

10. 11 Kasım 2008
  11. emelyucel

emelyucel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Kizlar bu olakiptus yagini denemedim ama tv izledigime gore bebeklere bile iyi geliyormus rahat uyumalarini sagliyormus (deryali gunlerde izledim)

12. 12 Kasım 2008
  13. yaxgxmurNAZ

yaxgxmurNAZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşım geçmiş olsun bendee 22 haftalık hamileyim bende şikayet ediyodum burnum tıkanıyo die ama seninki çok daha kötüymüş.benimki tıkanıyo kendiliğinden bi kaç dakika sonra geçiyor hiç ilaç flnda kullanmıyorum yani önemsemiyorum ama seninki ilerlemiş galiba çok geçmiş olsun canım.

14. 23 Kasım 2008
  15. Wunsch

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım cok tsk ederım valla ne yapcagımı sasırdım pıskolojım bozuldu yavss

16. 24 Kasım 2008
  17. Lazanya

Lazanya ezik püsküvüt Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende de oldu 16. haftama kadar dewam etti sonra geçti kendiliğinden şimdi arasıra burun kanamam oluyor onun dışında problemsiz ben serum fizyolojik kullanmıştım

18. 21 Aralık 2008
  19. knk

knk göz aydınlıgım,nur`um Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba benim merak ettigim griptenmi bi tıkanıklık bu? eger öyleyse ben 19 haftalık hamileyim hamileligimin başlarında gripten ötürü tıkanmıstı ve geceleri tıkanmalarım cok oluyordu gecen senede burun tıkanıklıgını 2 ay cekmiş ve dok. son noktada gitmiştim sinizüt dedi ve okadar cok ilerlemişki kortizon igneleriyle acılmıstı burnum bunun sıkıntısını cekmiş biri olarak grip olunca hemen kbbye gittim sanırım 9haftalıktım antibiyotik ve iladin sprey verdi iladinden cok memnun kaldım bi kutu antibiyotigide içtim iyileştim fakat şuandada grip oldum eşimden bulaştı