Hamilelikte bütün vucüdu kaşınan varmı?yardım lütfen:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fatma2005 tarafından 30 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

30 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : fatma2005
  1. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba arkadaşlar çok kötü durumdayım 1 haftadır başlamış olan bir kaşıntım var dün doktora gittim kan idrar tahlil yapıldı bişey çıkmadı çok şükür sonra cildiyeye gittim oda ilaç veremem dedi sadece bir karışım krem verdi .çok kötü durumdayım heryerım kabardı ve hiç yatamıyorum hep duş alıyorum hiç böle bir durumla karşılaşan varmı?neler yaptınz kaşıntınız için allah hiç kimseye böle bi kaşıntı vermesin.dualarınızı benden eksik etmeyin inanın geceleri ağlıyorum artık kaşıntıdan.çoğu bitti azı kaldı inşallah bu kaşıntı geçer .:bbo:

2. 30 Ağustos 2010
  3. feslegen85

feslegen85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    bende 35.haftamdayım. bunu yazarken bile bi elimle kaşınıyorum. felaket bişey ya. özellıkle gece tutuyor.benım hergün değilde ara ara oluyor.mesela dün akşamdan beri çok kötüyüm.benım dr karaciğerle ilgili bişeye baktırdı temiz çıktı. ilk 4 gün önce gece olmuştu. ne yediğimi düşündüm omu yaptı diye.çok fazla siyah üzüm yemiştim tatlı oloduğu için belık o yapmıştır dedım. dünde eşim tatlı almıştı ondan çok yedım gecede kaşıntı tuttu.heralde bu ara bana tatlı şekerli şeyler dokunuyor.

4. 30 Ağustos 2010
  5. fatma2005

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    o el kaşıntısı çok fena gerçekten genelde benimde gece tutuyo allah yardımcımız olsun .bende yedıklerıme dıkkat ediyorum ama bakalım doğuma kadar nasıl geçicek günler.

6. 30 Ağustos 2010
  7. sahipsizada

sahipsizada Bebeğim nerdesin. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım aynı durum bendede var. 1 haftadır kaşınıyorum ve her yerim kabardı. aynen bende geceleri ağlıyorum sinirimden. çünkü kaşınmaktan uyuyamıyorum. inan mahvolmuş bir durumdayım. geceleri daha kötü oluyorum özellikle yatağa girince. bütün hayatımı etkiledi. ben acilden bir doktora gittim doktor ilk önce kan ve idrar testi yaptı bi sorun çıkmadı. normal herkeste oluyor falan dedi ilaçta yazmadı. sonra kendi doktoruma gittim bugün o aşı yaptırdı saat 12 gibi falandı. şuan 16.40 henüz bi etkisini göremedim. bi tanede krem yazdı geçmezse bunu al dedi yarına kadar bekliycem geçmezse o kremi alcam. Allah yardımcımız olsun. ne zaman geçer bu kaşıntı ya. yaşayıpta geçen varmı acaba. Allahım sanki hiç geçmiycek gibi geliyor :KK43:

8. 30 Ağustos 2010
  9. fatma2005

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kremin adını ne banada verirmisin benım kulladığım ilaçda geçirmezse bende alırım inşallah geçer hepimizin acısı herkesde oluyo ama bızımkı kadar kötü deil bence çünkü gece ağlatan bir kaşıntı ne kadar normal olabilir dimi benim yüzümden eşimde uyuyamıyo ayrıca ne aşısı oldun.

10. 30 Ağustos 2010
  11. gkt

gkt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bitkisel bişeyler deneyin. ardıç katranı iyi geliyormuş. sabunları var aktarlarda. kullananlar etkisini görmüş

12. 31 Ağustos 2010
  13. fatma2005

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    allah ragzı olsun yarın tekrar doktora gidicem duruma göre aktardan alırım cünkü dayanamıyorum acıyo artık.

14. 3 Eylül 2010
  15. didem_elif

didem_elif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mrb
    aynı durum akrabamızda olmuştu, bebek safra kesesini sıkıştırdığı için oluyormuş. bende de var, bacaklarım çok kaşınıyor.benneyaptımki

16. 5 Eylül 2010
  17. fatma2005

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    benımde bacaklarım felaket çok şükür karnım öle kasınmıyo kasınan yerler kırmızı ve yara oldu yanık gibi duruyo sende durum nedır.ne yapıosun kaşıntı için bana losyon verdi doktor hiç bi işe yaramadı allah yardımcımız olsun hastanedekı ebeyede gösterdım gebelık kasıntısıymış doğumdan snra geciyomuş.:KK43:az kaldı allahın izniyle bgnleride atlatırız inşaallah.

18. 5 Eylül 2010
  19. nigo

nigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ayy kızlarr Allah yardımcınız olsun bilirim nasıl bişidir pöff
    benim dr.um iğne vermişti onun etkisi sanırım geçti kaşıntım
    eşim sirkeli suyla siliyordu beni ve hamişliğimin 3.ayında başladım kaşınmaya düşünün
    36.cı haftada epey rahatladı gebelik alerjisiymiş
    alakası varmı bilmiyorum ama sütlü brokoli çorbası içmiştim oda işe yaradı sanki